Reklama
Reklama

Ida Nowakowska przeżywa kryzys męża. Nie uwierzycie, z czego zrezygnował

Ida Nowakowska (32 l.) to obecnie jedna z najbardziej znanych gwiazd TVP. 32-latka prócz pracy jako prezenterka spełnia się w roli influencerki. Na instagramowym koncie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób. Mogłoby się więc wydawać, że gwiazda w każdym aspekcie swojego życia święci triumfy. Niestety, prawda okazała się zupełnie inna.

Ida Nowakowska - kariera w show-biznesie i życie prywatne

Ida Nowakowska to nie tylko prezenterka, ale również tancerka. Gwiazda ma podwójne obywatelstwo - polskie i amerykańskie. W USA spędziła wiele lat, gdzie uczyła się w nowojorskim Professional Performing School. Uczęszczała także do Szkoły Tańca na słynnym Broadway Steps.

Ida Nowakowska ukończyła w 2014 roku studia wyższe na Wydziale Filmu, Teatru i Telewizji Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. W 2015 roku Ida poślubiła Jacka Herndona, którego poznała podczas pierwszego roku studiów w Los Angeles.

Reklama

Mąż Idy Nowakowskiej przechodzi kryzys wieku średniego?

Ida Nowakowska, chociaż często chwali się swoim życiem prywatnym w social mediach, to niezbyt chętnie przychodzi z ukochanym na show-biznesowe imprezy. Gwiazda TVP w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" nieco bardziej otworzyła się na temat swojego związku. Okazuje się, że jej mąż ma 31 lat i według niej może przechodzić kryzys wieku średniego. Czy to poważnie rzutuje na ich relacje?

"Mój mąż ostatnio bardzo zmienił swój tryb życia. Śmieje się, że przychodzi kryzys, tak jak często się mówi, gdy mężczyźni w średnim wieku mają potrzebę odnowy. Mój Jack jest chyba teraz na takim etapie, ale w dobrym sensie" - mówiła Nowakowska.

31-latek postanowił diametralnie zmienić swoją dietę. Ukochany tancerki ograniczył alkohol oraz słodycze do zera. Gwiazda TVP dodała też, że wspiera męża w jego postanowieniach.

"Bardzo go w tym wspieram, bo zaczął się bardzo dobrze odżywiać. Przez miesiąc nawet łyka alkoholu nie wypił, nie jadł niczego słodkiego" - przyznała Ida.

Ida Nowakowska pouczona przez Dodę

Doda była niedawno gościem "Pytania na śniadanie". Wokalistka promowała swój nowy singiel, a także opowiadała o życiu prywatnym. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat nowego partnera Dody. Ida Nowakowska przyznała, że mężczyzna jest bardzo przystojny, więc z pewnością niejednej kobiecie się podoba. Wokalistce chyba nie spodobały się słowa prezenterki, ponieważ szybko ją zgasiła.

"Ida, zachowaj swoje komentarze dla siebie" - skwitowała Doda.

Zobacz też:

Ida Nowakowska wcale nie jest taka miła, jak się wydaje. Prawda wyszła przypadkowo

Agustin Egurrola wyjawia smutną prawdę o zarobkach w TVP: "Nie ma co komentować" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ida Nowakowska nie przyjęła księdza w domu? Miała ku temu ważny powód! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | TVP | Jack Herndon | Doda | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy