Reklama
Reklama
Tylko u nas

Agustin Egurrola wyjawia smutną prawdę o zarobkach w TVP: "Nie ma co komentować" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Agustin Egurrola to najsławniejszy tancerz zasiadający w roli jurora w polskich programach rozrywkowych. Przez lata związany z takimi programami jak "Mam talent", czy "Taniec z gwiazdami". Niedawno skorzystał z okazji, by wraz z Katarzyną Cichopek i Idą Nowakowską stać się jurorem w programie TVP "You Can Dance. Nowa Generacja". Reporter Pomponika, Damian Glinka zapytał choreografa, czy plotki o jego wielkim wynagrodzeniu są prawdziwe.

Agustin Egurrola o wysokich zarobkach w TVP: "Nie ma co komentować"

Agustin EgurrolaKatarzyna Cichopek i Ida Nowakowska to jurorzy programu tanecznego dla dzieci "You Can Dance. Nowa generacja". To tam młodzi miłośnicy tańca pod okiem czujnych speców spełniają swoje marzenia o profesjonalnym tańcu. A przy okazji nabierają też doświadczenia i obycia z kamerą.

Reklama

W rozmowie z Pomponikiem Agustin Egurrola został zapytany o plotki krążące na temat jego wysokiego wynagrodzenia w Telewizji Polskiej. W sieci pojawiły się artykuły, że juror zarabia najwięcej ze wszystkich osób pracujących w TVP. Czy to prawda? Egurrola bez wahania wyjaśnił:

"To są bzdury, ale nie ma co w ogóle tego komentować. Nic tam [w newsie o zarobkach - przyp. red.] się nie trzyma kupy. Nie ma w tym odrobiny prawdy" - podsumował juror, który na wieść o kosmicznych zarobkach tylko się uśmiechnął.

Agustin Egurrola: "W telewizji się nie zarabia". Choreograf musi mieć inne źródła zarobku

Choć taniec to pasja i praca Agustina Egurroli, to nie stawia on pieniędzy na pierwszym miejscu w swojej hierarchii. Liczy się także zadowolenie z pracy.

"Jak to powiedział kiedyś klasyk, w telewizji się nie zarabia. Zarabia się na telewizji. Nie zarabiam w telewizji. Staram się tworzyć tak swoją drogę zawodową, żeby zarabiać pieniądze gdzie indziej" - dodał dalej.

Agustin Egurrola prowadzi sieć szkół tanecznych "Egurrola Dance Studio", które mieszczą się m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, czy Katowicach. Czy pomimo pandemii i inflacji nie odczuwa problemu w biznesie?

Agustin Egurrola z TVP powróci do dawnych programów telewizyjnych?

Agustin Egurrola wyjawił nam również, dlaczego nie obsługuje już programu "Taniec z gwiazdami", w którym zajmował się wynajmowaniem powierzchni do nauki tańca.

"Odpowiedź jest prosta: bo jest "You Can Dance". Tutaj przede wszystkim wynajmujemy sale i pracujemy przy tym programie (...) Nie można było mieć dwa programy naraz w swojej szkole. Każdy program, w którym jest taniec, jest dla mnie bardzo ważny" - zakończy Egurrola.

Zobacz też:

Agustin Egurrola pokazał córkę. Carmen pięknie wyrosła!

Agustin Egurrola był świadkiem kłótni Cichopek z Nowakowską. Wyjaśnia o co poszło

Agustin Egurrola wspomina Annę Przybylską. Dlaczego nie wystąpiła w TzG?

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy