Reklama
Reklama

Doda nerwowo zareagowała na pytanie o Pachuta. Pouczyła Idę Nowakowską! Zrobiło się niezręcznie…

Doda była gościem niedzielnego „Pytania na śniadanie”. Wokalistka promowała swój nowy singiel i opowiadała o życiu prywatnym. Nie uniknęła przy tym pytania o Dariusza Pachuta, który skradł jej serce. Choć chętnie opowiedziała gospodarzom śniadaniówki, jak żyje jej się z ukochanym, musiała zareagować na zbytnią swawolę Idy Nowakowskiej, która pozwoliła sobie na zadziwiający komentarz na wizji.

Doda opowiedziała o Pachucie!

Doda po raz pierwszy od bardzo dawna gościła w studiu TVP. Gwiazda miała okazję zaprezentować swój singiel "Zatańczę z aniołami" na scenie "Pytania na śniadanie". Podczas rozmowy z prowadzącymi Doda szczerze odpowiadała, zdradzając tajniki swojego prywatnego życia. Wyznała, jaki ma stosunek do mediów, a także zdradziła, czy chce mieć dziecko. W pewnym momencie została zapytana o Dariusza Pachuta, z którym obecnie jest związana. Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie, w którym wyjaśniła, jak podchodzi do relacji damsko-męskich.

Reklama

"Bardzo lubię odpoczywać w otoczeniu przyrody, spokoju i ciszy. Jestem trochę nieśmiała, jeżeli chodzi o damsko-męskie sprawy, ale jak już mam chłopaka, to jestem dzikusem. Chciałabym mieć jednego chłopaka na całe życie, ale jak do tej pory coś mi się nie udawało" - powiedziała Doda.

Doda starła się z Nowakowską. Poszło o faceta!

Ida Nowakowska postanowiła kontynuować temat, zauważając, że partner Dody jest bardzo przystojny, więc niejedna kobieta może zawiesić na nim oko. Piosenkarka nie mogła znieść śmiałej odzywki Nowakowskiej. Zdradziła, że jest osobą zazdrosną i ostudziła gospodynię w kilku słowach.

"Ida, zachowaj swoje komentarze dla siebie" - skwitowała Doda.

Doda w seksownym stroju wybrała się do TVP

Na wizytę u publicznego wydawcy Doda ubrała się dość wyzywająco, odsłaniając swoje wdzięki. Przed studiem widziano ją w obcisłych dżinsach i krótkim topie, który wyeksponował jej płaski brzuch. Całość uzupełniła czarnymi kowbojkami, które sięgały jej do kolan. W studiu postawiła jednak na bardziej drapieżny look, stając na scenie w specjalnie przygotowanym stroju motocyklistki, który opinał się na jej ciele. Uwagę zwracały nie tylko zaskakujące wcięcia po obu stronach bioder, ale także krótka kurtka ze spiczastymi naramiennikami.

Zobacz też:

Doda po latach wróciła do TVP. Dostała pytanie o dziecko! Jej reakcja zaskakuje [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda została wykorzystana przez ekipę, która miała nagrywać jej teledysk. W tle spore pieniądze!

Doda z nowym ukochanym szaleje w Zakopanem. Z gołymi nogami na mrozie!

Doda ma szansę wrócić do TVP? Pracownik stacji nie ma żadnych wątpliwości po zniknięciu Kurskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Ida Nowakowska | TVP | "Pytanie na śniadanie" | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama