Reklama
Reklama

Ida Nowakowska nie powróci do "The Voice Kids"? Zabrała głos ws. nadchodzących odcinków na żywo

Fani "The Voice Kids" zastanawiali się, czy w odcinkach na żywo będą mieli okazję zobaczyć twarz programu i (dawniej) stacji TVP - Idę Nowakowską. W końcu występy, które były emitowane dotychczas, nagrano jesienią, jeszcze przed wielkimi zmianami w TVP. Prezenterka rozwiała już wszelkie wątpliwości.

Ida Nowakowska wyznała prawdę. Taka przyszłość czeka ją w "The Voice Kids"

Ida Nowakowska miała przyjemność być twarzą programu "The Voice Kids" od 2019 roku. Niedługo potem została prowadzącą "Pytanie na śniadanie", a jej pozycja w TVP jedynie się ugruntowała. Teraz gdy wszystko się zmieniło, a prezenterkę odsunięto od obowiązków w śniadaniówce, fani dopytują, czy na pewno nie zobaczą jej w odcinkach na żywo muzycznego konkursu. To właśnie one w wokalnym show budzą najwięcej emocji.

Ida w rozmowie z Plejadą wyznała bez ogródek, co wydarzy się podczas znanego programu. Niektórzy mogą być zaskoczeni niecodziennym obrotem spraw.

Reklama

Ida Nowakowska w TVP. Zaprosiła ludzi do oglądania

"Tak, oczywiście [przyp. red. pojawię się]. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców" - mówiła.

Ida podkreśliła, że program jest bardzo rodzinny, dlatego zachęca do tego, by przed telewizorami usiąść z bliskimi.

"To jest program dla całych rodzin - familijny, inspirujący, nie tylko dla osób, które lubią śpiew, muzykę, tylko naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie w tym programie. Ja już bardzo się stęskniłam za wszystkimi uczestnikami, więc jeśli oglądacie, to ja na was czekam i nie mogę się doczekać, żeby was uścisnąć - bo my się dużo przytulamy w tym programie, bo każdy tego potrzebuje. Widzimy się niebawem!" - dodała.

Ida Nowakowska nie może być spokojna?

Warto podkreślić, że sytuacja Idy w "The Voice Kids" nadal nie jest pewna. Wszystko dlatego, że odcinki emitowane dotychczas były nagrywane jesienią, jeszcze przed wielkimi zmianami w TVP i zwolnieniem tancerki z "Pytania na śniadanie".

Decyzja o zostawieniu Nowakowskiej na planie muzycznego show może być chęcią zachowania spójności w programie. Jeśli więc nadejdą zmiany, bardzo prawdopodobne, że dopiero od kolejnej edycji.

Zmiany dotychczas budziły skrajne emocje. Przykładem Natasza Urbańska

Czy TVP zdecyduje się na zmiany? Jeśli tak, to muszą mieć na uwadze, że dotychczas nie miały dobrego wpływu na odbiór programu. Wszystko dlatego, że w tej edycji najwięcej kontrowersji zdaje się wzbudzać nowa jurorka, Natasza Urbańska. Niejednokrotnie narzekała już na zasady panujące w programie  - i to te obecne od samego początku.

"Żałuję, że siedzimy tyłem. To jest w ogóle bez sensu. Próbuję sobie coś wyobrazić, nagle odwracam się i widzę taką czarującą, piękną dziewczynę, która też działa aktorsko... chciałabym zobaczyć to od początku" - mówiła podczas jednego z występów.

Nawet pozostali jurorzy wyrażają swoje zniesmaczenie. W przypomnianej sytuacji Tomson bez ogródek odpowiedział jej, że występ może zobaczyć w telewizji, a przesłuchania w ciemno od początku show polegają właśnie na tym, co teraz robią.

Czytaj też:

TVP nie ma dla Nataszy Urbańskiej dobrych wieści? Najnowsze informacje mówią same za siebie

Ledwie Nowakowska wyleciała z TVP, a tu takie sceny. I to tuż po jej oficjalnym zwolnieniu

Wieści z domu Idy Nowakowskiej i męża nadeszły znienacka. I to wszystko w jednej chwili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | The Voice Kids | Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy