Reklama
Reklama

Ida Nowakowska na wschodniej granicy. Ubrała synka w wojskowe barwy!

Ida Nowakowska (30 l.) to ulubienica Telewizji Polskiej. W niedzielę tancerka była współprowadzącą głośnej imprezy "Murem za polskim mundurem". Poza występem na żywo, Ida postanowiła wybrać się wraz z synkiem na granicę polsko-białoruską, by na własne oczy sprawdzić, jak wygląda sytuacja na wschodzie kraju.

Ida Nowakowska na wycieczce na wschodniej granicy. Wzięła ze sobą synka!

Ida Nowakowska to dziennikarka, która nie boi się chyba żadnych wyzwań. Była tancerka współprowadziła niedzielny koncert "Murem za polskim mundurem", a ponad to - sama wybrała się na wschód kraju, by zobaczyć jak wygląda praca mundurowych! 

Przypomnijmy, że 5 grudnia w Mińsku Mazowieckim Telewizja Polska zorganizowała koncert "Murem za polskim mundurem"

Reklama

Muzyczne wydarzenie miało być wyrazem wsparcia dla żołnierzy i strażników granicznych, działających na granicy polsko-białoruskiej. Za organizację show odpowiada Telewizja Polska oraz Ministerstwo Obrony Narodowej. 

Koncert prowadzili Agata Konarska i Michał Adamczyk, a za kulisami wspierały ich Gosia Tomaszewska wraz z Idą Nowakowską. Tancerka poszła o krok dalej i pojechała na wschodnia granicę, by na własne oczy przekonać się jak wygląda praca polskich żołnierzy. Ulubienica TVP nie zapomniała ubrać się stosownie do tematu wycieczki - postawiła na kolory lasu. Na wyjazd zabrała również swojego półrocznego synka Maxa Marka, ponieważ nie chce zatrudniać niani. Chłopczyk również został ubrany w wojskowe barwy.

Dramat na granicy - w TVP dobra zabawa

Muzyczna inicjatywa Jacka Kurskiego nie wszystkim przypadła do gustu. Zastanawiający dla wielu osób okazał się dobór artystów do patriotycznego, mogłoby by się wydawać, tematu koncertu. 

Na mińskiej scenie wystąpili m.in. Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Elwira Mejk z Trubadurami, Oceana, Las Ketchup, Captain Jacka i Lou Bega.

Warto wspomnieć, że wiele osób oburzył nie tylko repertuar, ale sam pomysł koncertu w czasie wzrostu liczby zakażeń koronawirusem. 

Tym bardziej tego typu show wydaje się niestosowne, biorąc pod uwagę fakt, iż sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wcale się nie polepsza. Odnotowuje się coraz więcej przypadków zgonów z powodu wyziębienia oraz głodu. Migranci pozbawieni są nawet opieki medycznej. Zwiększa się też liczba incydentów, gdy Straż Graniczna musi interweniować.

Przypomnijmy, iż od początku listopada w aktywną pomoc na granicy polsko-białoruskiej zaangażowana była m.in. Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska. Aktorki relacjonowały sytuację migrantów oraz niosły im pomoc, po przez przekazanie żywności i odzieży potrzebującym.

Zobacz też:

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki. Waldemar Kraska podał dane

Joanna Opozda ujawniła hejterkę, która życzyła jej śmierci

Schreiber bez biustonosza i bluzki! Tak wybrała się do Opery Narodowejpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Murem za polskim mundurem | Ida Nowakowska | Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy