Reklama
Reklama

Herbuś i córka Wałęsy były "wielkimi" przyjaciółkami. Finał znajomości smuci! Edyta wyjawiła gorzką prawdę

Edyta Herbuś (42 l.) świetnie radziła sobie w "Tańcu z gwiazdami". W 2005 i 2006 roku została półfinalistką drugiej i czwartej edycji programu. Wiele osób, które śledziło w tym czasie jej osiągnięcia, zauważyło, że tancerka jest w bliskiej przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą (41 l.). Co wiadomo na temat tej relacji? Czy Edyta wyznała, czemu kobiety już się nie widują?

Czwarta edycja "Tańca z gwiazdami" - początek przyjaźni Herbuś i Wałęsy

Edyta Herbuś w czwartej edycji popularnego programu tańczyła z Marcinem Mroczkiem. W tej edycji wzięła udział także Maria Wiktoria Wałęsa, córka byłego prezydenta, Lecha Wałęsy. Dziewczyny się bardzo polubiły i wspólnie wybierały się na różnego typu imprezy. Czy przyjaźń przetrwała próbę czasu? 

Okazuje się, że Edyta dalej bardzo ciepło myśli o swojej znajomej! W rozmowie z Plejadą wyznała, jak ważna była ta przyjaźń. 

Reklama

"Autentycznie lubiłyśmy spędzać ze sobą czas. Doświadczałyśmy tych nowych rzeczy w mediach. Był wtedy trend na świecie podążania za kontrowersjami Britney Spears i Paris Hilton, które się zaprzyjaźniły i na kontrowersjach budowały wtedy popularność. Z jakiegoś powodu media w Polsce uznały, że fantastycznym pomysłem będzie sobie zrobić polską Britney i Paris" - zauważyła tancerka z nieukrywanym rozbawieniem.

Koniec przyjaźni Herbuś i Wałęsy

"Ta rzeczywistość była trudna, żeby ta przyjaźń przetrwała, ale to nie był jedyny powód, dla którego tak się nie stało" - odpowiedziała tancerka w tym samym wywiadzie, tłumacząc, czemu ich przyjaźń nie przetrwała.

Dawniej plotkowano, że dziewczyny pokłóciły się o Macieja Kawulskiego, byłego chłopaka Edyty. Para była bardzo popularna w social mediach. Pokazywali się wspólnie na warszawskich imprezach, pozowali na ściankach i chętnie udzielali wywiadów. Niestety, po siedmiu miesiącach ich relacja się zakończyła. Plotek na temat powodów rozstania było wiele, jednak żadna z historii nie okazała się prawdą. 

Edyta przerwała milczenie w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Party", jednak nie rozwiała wątpliwości.

"Tabloidy dopisały do tego związku różne historie, tylko że żadna z nich nie była prawdziwa". 

Edyta Herbuś chroni swoją prywatność, dlatego raczej nie ma co liczyć na dłuższe wyjaśnienia w tej sprawie. Ostatecznie, chyba powody i tak nie mają już znaczenia. Szczególnie że Edyta odnalazła swoje miejsce przy Piotrze Bukowieckim, producencie telewizyjnym. Swoim szczęściem dzieli się na Instagramie @edytaherbus, który obserwuje ponad 250 tysięcy osób.

Czytaj też:

Herbuś mówi o nałogach byłego partnera. "Płynąłeś ostro. Płakałam w poduszkę"

Herbuś zrzuciła stanik i z nagim biustem weszła do wody! Motywuje to... horoskopem!

Seks z eks? Już wiadomo, ile osób daje się skusić

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy