Reklama
Reklama

Herbuś mówi o nałogach byłego partnera. "Płynąłeś ostro. Płakałam w poduszkę"

Edyta Herbuś (42 l.) i Tomasz Barański (42 l.) mają za sobą długą historię. Dawniej para, a dziś przyjaciele, są żywym dowodem na to, że po rozstaniu nie trzeba skakać sobie do gardeł. Mimo to nowa wypowiedź Edyty zaskoczyła niektórych odbiorców. Co powiedziała?

Edyta Herbuś i Tomasz Barański

Edyty Herbuś i Tomasz Barański znają się od dzieciństwa. Przeszli razem niejedno - prywatnie oraz zawodowo. Teraz każde z nich ma nowego partnera, ale dalej darzą się zaufaniem oraz stają w swojej obronie. Nie mają też oporów przed wspólnymi wyjściami publicznymi.

Tym razem Edyta i Tomasz wzięli udział w akcji Plejady i na łamach serwisu rozmawiali z nowym partnerem Edyty, producentem telewizyjnym, Piotrem Bukowieckim. Związek Edyty i Piotra jest na bardzo poważnym etapie, a sama aktorka przyznaje, że myśli o ślubie. W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi "Jastrząb Post", zdradziła kilka szczegółów na temat ceremonii.

Reklama

"Myślę, że to może się wydarzyć pod wpływem impulsu, bo rozmowy na ten temat w moim domu odbywają się od jakiegoś czasu. Zobaczymy, co z tego będzie".

Mając przy sobie bliskiego przyjaciela i byłego partnera w jednym oraz aktualnego ukochanego, Edyta się otworzyła. Szczerze wypowiedziała się na temat terapii Tomasza Barańskiego.

Herbuś o problemach przyjaciela

"Ważnym punktem zwrotnym dla ciebie była decyzja o pójściu na terapię, odcięciu się od używek, które w pewnym momencie były dla ciebie już bardzo niebezpieczne, bo płynąłeś ostro. Płakałam w poduszkę. Nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak cię uratować. Byłam przerażona, że nie przeżyjesz czasami swoich odpiętych wrotek". 

Tomasz Barański odpowiedział, że decyzja o terapii była najlepszą i najmądrzejszą decyzją, jaką podjął. 

"Dźwignąłem się z tego. Na początku to były imprezy, ale, jak teraz na to patrzę, to nie były tylko imprezy, ale zagłuszanie tej pustki, która była we mnie" - wyznał szczerze. 

Co robi dziś Tomasz Barański?

Tomasz Barański dalej jest tancerzem i choreografem. Znajduje się w zupełnie innym miejscu niż lata temu. Marzy o założeniu rodziny. Obecnie jego partnerką jest Michalina Warulik, modelka i przyszła położna. 

Dziewczyna jest dużo młodsza od Tomasza. Różnica wieku wynosi 20 lat. Para rzadko kiedy pokazuje się na wspólnych zdjęciach, jeśli już to podczas wakacyjnych podróży. Para udałą się wspólnie m.in. na Malediwy i do Włoch. Czy to z młodszą partnerką tancerz ułoży sobie życie? Trzymamy kciuki za związek, ale i za przyjaźń z byłą ukochaną, Edytą.

Czytaj też:

Herbuś zrzuciła stanik i z nagim biustem weszła do wody! Motywuje to... horoskopem!

Jabłczyńska szczerze o swojej przypadłości. Zdrowy styl życia nie wystarczył, by się ustrzec

Edyta Herbuś pręży się na Instagramie. Fani oniemieli!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Tomasz Barański | Michalina Warulik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy