Reklama
Reklama

Herbuś zrzuciła stanik i z nagim biustem weszła do wody! Motywuje to... horoskopem!

Edyta Herbuś odważyła się na śmiały krok i zdjęła stanik od bikini. Jakby tego było mało, poprosiła ukochanego, by to nagrał, a następnie zamieściła wideo, w którym paraduje topless, w sieci. Swoje działania motywuje… układem horoskopu!

Edyta Herbuś topless wchodzi do wody

Edyta Herbuś może się poszczycić świetną sylwetką, o którą zresztą pieczołowicie dba zbilansowaną dietą i treningami na siłowni. Nic dziwnego, że chętnie eksponuje figurę, zakładając obcisłe kreacje podkreślające wdzięki. Nieraz, przy okazji wyjazdów urlopowych, pokazywała się fanom także w bikini.

Teraz poszła o krok dalej i zaprezentowała się w samych majtkach, bez stanika! Wideo, na którym widzimy, jak paraduje topless, znalazło się na jej profilu na Instagramie.

Reklama

Ale nie tylko samo nagranie zwraca uwagę, ale także opis. Herbuś motywuje bowiem wchodzenie do wody bez stanika... układem horoskopu! Tak się bowiem akurat zdarzyło, że planeta Wenus ponoć weszła do znaku Ryb, a to zodiak tancerki.

"Kiedy Wenus - planeta MIŁOŚCI wchodzi do znaku rozmarzonych RYB ( mój ci on) poziom romantyzmu w powietrzu wzrasta ... To idealne klimaty dla współczesnego ROMEA, by wyznać ukochanej swoją MIŁOŚĆ..." - napisała. Następnie dodała, że wideo powstało dzięki jej partnerowi, a ona cieszy się, że ma możliwość "spojrzeć na siebie jego oczami".

Reakcja fanów na śmiałe wideo Edyty Herbuś bez stanika

O ile wielu fanów zaczęło zachwycać się jej ciałem, czemu dali wyraz w komentarzach, o tyle znalazły się też osoby, które nie rozumieją obnażania się w sieci.

"Nie rozumiem po co" - pisze jedna z obserwatorek, której wpis polubiło kilkanaście innych osób. Inna osoba zirytowała się jeszcze bardziej: "W jakim celu ten pokaz??? Nie można zachować dla siebie? Dla swojego faceta ? W sumie po co majtki ?? Już tak niewiele zostało do ukrycia. Żenada jednym słowem".

Inni z kolei porównali ją do... Afrodyty, a jeszcze inni wyrazili swój podziw za odwagę.

Zobacz też:

Edyta Herbuś pozuje z... welonem i bukietem ślubnym!

Edyta Herbuś zabawia się w Los Angeles i pokazuje zdjęcia bez retuszu

Blanka Lipińska przeprasza sąsiadów. Za co?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy