Reklama
Reklama

Halina Frąckowiak uległa poważnemu wypadkowi. Gwiazda cudem uniknęła prawdziwego nieszczęścia

Halina Frąckowiak na początku lat dziewięćdziesiątych uległa poważnemu wypadkowi. Okazuje się, że niewiele brakowało, by gwiazda nigdy nie odzyskała pełnej sprawności. Do zdarzenia doszło w trakcie podróży na koncert, który miał odbyć się w Gorzowie Wielkopolskim.

Halina Frąckowiak jest jedną z największych gwiazd rodzimej sceny

Halina Frąckowiak jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od kilkudziesięciu lat. W ciągu pięciu dekad swojej imponującej kariery piosenkarka wylansowała niezliczoną ilość przebojów, a takie szlagiery jak "Bądź gotowy dziś do drogi""Papierowy księżyc" czy "Do końca świata", na dobre zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Choć życie zawodowe wokalistki było pasmem sukcesów, sprawy w życiu prywatnym nie zawsze układały się po jej myśli. Swego czasu gwiazdę spotkała sytuacja, która mogła skończyć się fatalnie. O wszystkim zadecydowało szczęście i wytrwałość.

Reklama

Halina Frąckowiak uległa poważnemu wypadkowi

Halina Frąckowiak na początku lat dziewięćdziesiątych uległa groźnemu wypadkowi. Do zdarzenia doszło w drodze na koncert, który artystka miała grać w Gorzowie Wielkopolskim. Gwiazda polskiej estrady trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie. Wokalistka miała złamane obie nogi, a także pokaleczoną twarz. Przez chwilę groziła jej nawet amputacja kończyn.

"Kiedy ciało zostaje poturbowane, to zawsze ma to poważne konsekwencje. Nie kłóciłam się z Bogiem, pytając: "Dlaczego ja?". Uważam, że każde wydarzenie, zwłaszcza przykre, jest po coś" - tłumaczyła w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień".

"Nie chciałam jechać na ten koncert, dostałam impuls, którego nie posłuchałam, bo nie potrafiłam odmówić. Myślę, że w tamtym momencie życia musiałam się zatrzymać i zastanowić" - wspominała w wywiadzie.

Halina Frąckowiak zostanie jurorką w "The Voice Senior"

Artystka postanowiła się jednak nie poddawać. Dzięki długiemu leczeniu i intensywnej rehabilitacji gwiazda wróciła do formy. Po tym trudnym okresie piosenkarka wybrała się nawet na studia psychologiczne, jednak w nowym zawodzie nie popracowała zbyt długo i zdecydowała się na kontynuowanie swojej muzycznej kariery.

Dziś Halina Frąckowiak cieszy się dobrym zdrowiem i nie zamierza zwalniać tempa. W przyszłym roku fani będą mieli okazję podziwiać ja jako jurorkę w popularnym talent show "The Voice Senior". Jak sprawdzi się w nowej roli?

Zobacz też:

Halina Frąckowiak: Przyjaciółka ukradła jej ukochanego. Nie przestały się przyjaźnić 

Halina Frąckowiak wstrząśnięta śmiercią Tekieli. Wspomina dawną tragedię

Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik. Czy piosenkarka i aktor zostaną parą? Wiele ich łączy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Frąckowiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy