Reklama
Reklama

Grażyna Szapołowska pozuje w bikini. Brzuch jak u Lewandowskiej!

Grażyna Szapołowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od zawsze była również uważana za jedną z najpiękniejszych artystek. Nic dziwnego, bo najnowszym zdjęciem udowadnia, że wciąż świetnie wygląda! Właśnie zaprezentowała się w bikini!

Grażyna Szapołowska niedawno skończyła 64. lata. Widzowie pokochali ją za wiele wspaniałych kreacji aktorskich. Na ekranie zadebiutowała już na studiach. To wtedy grywała epizodyczne role w serialach telewizyjnych.

Wystąpiła m.in. w "Czterdziestolatku", czy "Lalce". Dużą popularność przyniosła jej jednak rola Telimeny w ekranizacji "Pana Tadeusza". Za występ w filmie Wajdy odebrała Polską Nagrodę Filmową - Orła, za najlepszą rolę kobiecą w 2000.

Szapołowska próbowała także swoich sił za granicą. Grała bowiem w filmach węgierskich, włoskich, niemieckich i rosyjskich. Dzisiaj aktorka jest aktywna w sieci i pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie.

Artystka nie wstydzi się zmarszczek ani upływającego czasu. Chętnie pozuje bez makijażu, nie nakłada filtrów i prezentuje swoją naturalną urodę. Nie da się zaprzeczyć, że jest w rewelacyjnej formie! Szapołowska opublikowała właśnie fotkę z Monaco, na której pozuje w bikini!

Reklama

Trzeba przyznać, że prezentuje się doskonale!

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy