Reklama
Reklama

Górniak tłumaczy syna po "zamieszaniu z zarobkami". Wyznanie Allana Krupy wywołało duże poruszenie

Allan Krupa szczerze i bez owijania w bawełnę wyznał w wywiadzie, ile chciałby zarabiać miesięcznie. Kwota, którą podał zszokowała wszystkich. Teraz ze słów syna musi tłumaczyć się jego matka Edyta Górniak. Niezłe zamieszanie.

Syn Edyty GórniakAllan Krupa był ostatnio gościem podcastu Żurnalisty. 19-latek, który próbuje swoich sił w hip-hopie oraz DJce został zapytany o to, jakie miesięczne zarobki, by go satysfakcjonowały. 

Edyta Górniak musi gęsto tłumaczyć się ze słów syna. Poruszenie na cały kraj

Chłopak szczerze i bez ogródek, powiedział, że chciałby docelowo miesięcznie zarabiać "skromne" 100 tysięcy złotych. Takie słowa nie mogły umknąć uwadze internautów, wyznanie syna Edyty Górniak zszokowało wszystkich. 

Reklama

Portal Pudelek postanowił zapytać samą diwę, co sądzi na temat odważnego stwierdzenia syna, ta zaczęła się gęsto tłumaczyć.

"Myślę, że tak naprawdę każdy z nas chciałby tyle zarabiać. I życzę nam wszystkim tego. Co do Allana, lepiej, żeby był ambitny i miał wysokie cele, niż przystawał na stereotypy. I lepiej, żeby marzył niż był obojętny na swoje życie" - podsumowała Edyta Górniak.

Zobacz też:

Allan Krupa dopiero co rozstał się z dziewczyną, a tu takie słowa Blanki Stajkow. Nie ma złudzeń

Wielka afera z Edytą Górniak w roli głównej. Gwiazda nie została wpuszczona na parking i grzmi ze złości

Allan Krupa jest skłonny wybaczyć ojcu. Aby do tego doszło, musi spełnić warunek finansowy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy