Reklama
Reklama

Allan Krupa jest skłonny wybaczyć ojcu. Aby do tego doszło, musi spełnić warunek finansowy

Allan Krupa (19 l.), po najnowszym wywiadzie dla Żurnalisty, jest głośnym tematem dyskusji. To dlatego, że w rozmowie opowiedział m.in. o relacjach z ojcem. Wyznał, co ten zrobił jego rodzinie, a nawet wyjawił, kiedy będzie skłonny mu wybaczyć...

Allan Krupa udzielił głośnego wywiadu

Allan Krupa słynie z tego, że nie obawia się poważnych słów. Syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy wprost mówi, co sądzi, a swoją szczerością przekonuje do siebie coraz większe grono ludzi. Prawdę widać również w jego muzyce, która przypada do gustu coraz większemu gronu odbiorców.

Allan w oczach widowni zyskał również wywiadem udzielonym Żurnaliście. W najnowszej rozmowie opowiedział m.in. o relacjach z ojcem. Wyznał nawet, kiedy będzie skłonny mu wybaczyć...

Reklama

Allan Krupa nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Wybaczy mu pod jednym warunkiem

Allan wprost przyznaje m.in., że nie utrzymuje kontaktu z tatą. Jak podkreślił, sytuacja mogłaby się zmienić pod jednym warunkiem.

"To jest chyba wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. [...] Nie mam powodu, żeby gdzieś tam szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł. Wtedy pogadamy" - wyjawił.

Syn Edyty nie chciał podać kwoty, choć wyznał, że nie chodzi o "małe pieniądze".

Edyta Górniak straciła cierpliwość do byłego partnera? Cierpko o mieszkaniu

Edyta Górniak również skończyła z cierpliwym podchodzeniem do byłego partnera. Niedawno zabrała głos w sprawie alimentów oraz kwestii mieszkania, które miało trafić prosto do rąk syna.

Górniak otrzymała lokum od firmy deweloperskiej, z którą kiedyś podjęła współpracę. Chciała, aby w przyszłości zamieszkał tam Allan. Niestety, nic nie potoczyło się zgodnie z planem.

"Jak Allan skończył 18 lat w zeszłym roku, to mógł dostać mieszkanie, które było dla niego, a zostało po kryjomu niestety sprzedane przez tatę. Nie dostał tego zabezpieczenia w ogóle. Jestem jedynym rodzicem, który go prowadzi, wychowuje, dokształca, daje mu możliwość wszelkiego rozwoju" - zdradziła Górniak w rozmowie z Plotkiem.

Podobnie jest z alimentami. Allan miał nie otrzymać ani złotówki przez wszystkie lata swojej edukacji.

Edyta Górniak ma za sobą wiele trudnych relacji

Na fali szczerości Edyta w rozmowie z Plotkiem wypowiedziała się również na temat innego byłego partnera. Jak podkreśliła, choć przeżywa trudności, zawsze stara się życzyć ludziom dobrze.

"Życzę mu oczywiście jak najlepiej, bo każdemu życzę jak najlepiej: rozwoju, łagodności, dobroci, szczęścia wewnętrznego. Jeżeli ktoś atakuje, to znaczy, że nie znalazł tego szczęścia. Szczęśliwi ludzie nie mają potrzeby atakować" - podsumowała temat swoich miłosnych relacji.

Na przestrzeni lat Edyta Górniak łączona była z wieloma mężczyznami. Diwa spotykała się między innymi z Piotrem Kraśko, Piotrem Gembarowskim, Dariuszem Kordkiem. Choć dziś mało kto o tym pamięta, piosenkarka związana była także z Robertem Kozyrą.

Czy gwiazda jeszcze odnajdzie swoje szczęście u boku mężczyzny? Wielu fanów ma na nadzieję, że po tylu smutkach przyjdzie na to czas...

Czytaj też:

Edyta Górniak miała przez Kozidrak poważne problemy. Prawda w końcu ujrzała światło dzienne

Edyta Górniak przekazała smutne wieści o synu. Ojciec kolejny raz go zawiódł

Edyta Górniak zaśpiewa z synem na jednej scenie. Allan Krupa za krótki występ zgarnie fortunę


Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-edyta-gorniak-zaspiewa-z-synem-na-jednej-scenie-allan-krupa-,nId,7028123

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Żurnalista | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy