Reklama
Reklama

Edyta Górniak przekazała smutne wieści o synu. Ojciec kolejny raz go zawiódł

Edyta Górniak i Dariusz Krupa doczekali się syna Allana. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że po rozstaniu ani ona, ani jej syn nie mogli liczyć na pomoc byłego partnera. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się powiedzieć więcej na temat alimentów. Wyznała także pewien sekret.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli małżeństwem przez blisko 5 lat. Para rozstała się w 2010 roku. Od czasu rozstania wokalistka dość często wraca do ciężkich chwil, które przeżywała, gdy została bez pieniędzy na życie i musiała je pożyczać. Wokalistka nie miała dostępu do konta, na które trafiały jej zarobki.

Ojciec kolejny raz zawiódł Allana Krupę

W najnowszym wywiadzie dla portalu Plotek Edyta Górniak dolała oliwy do ognia i postanowiła wypowiedzieć się na temat alimentów, które otrzymywała od Dariusza Krupy, a raczej ich braku. Piosenkarka przyznała, że nie miała w sobie tyle siły, by przez lata walczyć z byłym partnerem o pieniądze.

Reklama

"Troszeczkę z tym walczyłam, a potem to odpuściłam, bo nie miałam siły. Uważałam, że tata Allana powinien chcieć mieć jakikolwiek wpływ na jego rozwój" - wyznała wokalistka. 

Edyta Górniak opowiedziała także o tym, jak samotnie musiała zadbać o edukację syna.

"Allan nie dostał ani złotówki alimentów przez wszystkie lata edukacji. Jestem jedyną osobą, która płaciła na całą jego edukację: przedszkola, szkoły międzynarodowe z językami. Niestety jestem jedynym rodzicem, który utrzymywał Allana. Na pewno byłoby nam łatwiej, gdyby był jeszcze partner. Ale ja się już przyzwyczaiłam do tego i uznałam, że lepiej jest po prostu zaaranżować swoje życie w taki sposób, żeby nie mieć żalu, że jestem samotnym rodzicem. Tylko zorganizować to życie w taki sposób, by pracować tyle, żeby pieniążków było tyle, ile potrzebne jest na wychowanie Allana, na jego edukację i wszystko, co jest podstawowe" - mówi gwiazda. 

Diwa zdecydowała się wyznać coś jeszcze. Wiele lat temu celebrytka otrzymała mieszkanie w ramach reklamy firmy deweloperskiej. Apartament miał trafić do Allana. Jednak po rozstaniu Dariusz Krupa sprzedał go bez wiedzy byłej partnerki. To musiał być ogromny cios dla syna Górniak. 

"Jak Allan skończył 18 lat w zeszłym roku, to mógł dostać mieszkanie, które było dla niego, a zostało po kryjomu niestety sprzedane przez tatę. Nie dostał tego zabezpieczenia w ogóle. Jestem jedynym rodzicem, który go prowadzi, wychowuje, dokształca, daje mu możliwość wszelkiego rozwoju" - podkreśliła wokalistka. 

Zobacz też:

Górniak przerywa milczenie w sprawie syna. Ujawniła powód rozstania Allana i Angeliki. 19-latek nie będzie zadowolony

Leon Myszkowski ma propozycję dla Allana Krupy. Wstrząśnie show biznesem?

Edyta Górniak już tego nie ukrywa. Po wielu latach wyznała gorzką prawdę o byłym partnerze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak | Dariusz Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy