Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Głogowska i Gąsowski muszą zaciskać pasa! "Wspólnych wakacji nie będzie"

Piotr Gąsowski (52 l.) doznał poważnego urazu, wcześniej Ania straciła pracę w „Tańcu z gwiazdami”. Lato spędzą osobno, nie nadwyrężając domowego budżetu.

Zerwane w czerwcu ścięgno Achillesa wymagało operacji, a potem długiej rehabilitacji, co skutecznie wyłączyło Piotrka z pracy zawodowej.

Reklama

"Problemy z poruszaniem się i niemożliwość zarabiania na rodzinę, irytowały Piotra, który jest bardzo aktywnym człowiekiem" – zdradza "Na Żywo" jego znajomy.

Odwiedzająca go w szpitalu ukochana Anna Głogowska też nie miała do przekazania dobrych informacji. 

Po tym, jak w styczniu straciła posadę prowadzącej "Taniec z gwiazdami”, tancerka przyjmowała każde zlecenie, by jakoś dołożyć się do rodzinnego budżetu.

"Mam na szczęście tyle pracy, ile potrzebuję, żeby spłacić wszystkie kredyty" – stwierdziła.

Sytuacja finansowa pary, mającej 9-letnią córkę Julkę, nie była jednak stabilna. Piotr, jeszcze nie w pełni sprawny, wrócił na deski teatru i do prowadzenia imprez. To oczywiście oznacza, że nie będą mogli spędzić tych wakacji tak luksusowo jak zwykle!

"Wybieram się na tydzień w góry z córką, ale Piotr nie może nam towarzyszyć. Pojedzie z nią za to do Grecji" - poinformowała Anka.

Zapytana, czy planują z partnerem wspólny wyjazd, Anna nieco się zirytowała. 

"A czy my musimy wyjeżdżać razem?" - oznajmiła.

Rzeczywiście Piotrek rzadko wyjeżdżał wspólnie z Głogowską, która na ogół zostawała w domu z dzieckiem, gdy on zwiedzał samotnie świat, więc nie powinna odczuć specjalnej różnicy w tym roku.

Ich ostatni wspólny wyjazd miał miejsce w grudniu 2014 r., gdy Gąsowski zabrał bliskich, w tym syna z poprzedniego związku Kubę, na Mauritius. 


Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gąsowski Piotr | Anna Głogowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »