Reklama
Reklama

Glinka ucieka z Polski. Wiadomo, gdzie teraz zamieszka

Katarzyna Glinka (44 l.) ma w planach podróż do Afryki. Aktorka chce podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z lokalną społecznością. O co chodzi?

Popularność przyniosły jej "Barwy Szczęścia" oraz filmy "Och Karol 2" czy "Wkręceni". Aktorka w wolnym czasie lubi podróżować, zwiedziła już niemal całą Europę.

Niedawno miała dylemat, gdzie najlepiej wybrać się na upragniony urlop. Wybrała się więc na Zanzibar, gdzie - jak pisały brukowce - "ratowała swój związek". 

Glinka wyjeżdża do Afryki

Celebrytka niedawno przyznała, że wraz z końcem urlopu nie kończy się jej przygoda z Afryką. Glinka planuje polecieć do Mombasy bez swojej rodziny. Chce zaangażować się w akcję charytatywną organizowaną przez "Seving Together", której założycielką jest Maja Kotala. 

Reklama

Celem akcji jest pomoc kobietom z Mombasy w zdobywaniu cennych umiejętności, które pomogą im w przyszłości uniezależnić się od mężczyzny. Wolontariusze uczą kobiety szycia oraz innych wartościowych prac. Kasia Glinka chce podzielić się z lokalną społecznością własnymi doświadczeniami. 

Katarzyna Glinka pokazała się topless!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy