Reklama

Reklama

Reklama

Glinka i Wendzikowska odprawiły hinduistyczną ceremonię. Zrobiły sobie "ceremonię oczyszczenia"

Katarzyna Glinka (45 l.) i Anna Wendzikowska (41 l.) przeszły w ostatnim czasie dość trudne chwile. Pierwsza rozstała się z partnerem, z którym planowała ślub, z kolei druga odeszła z pracy i wyjawiła w social mediach, że cierpi na depresję. Okazuje się, że te przeżycia bardzo zbliżyły obie panie, do tego stopnia, że postanowiły wyjechać na wspólny urlop.

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska pod koniec listopada wybrały się indonezyjską wyspę Bali. Celebrytki postanowiły poinformować o tym cały świat, więc zasypały Instagrama zdjęciami i nagraniami z rajskiego urlopu. Gwiazdy nie poleciały tam tylko odpoczywać, ale i poczuć "magiczną moc".

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska "czują moc" na Bali

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska poinformowały na swoich instagramowych kontach, że chcą "poczuć magiczną moc" wyspy. Aktorka i dziennikarka mają zrozumieć dzięki niej, co mówi ich organizm i czego obecnie potrzebuje.

Reklama

Gwiazdy relacjonowały dzień, w którym udały się pod wodospad. To właśnie tam odprawiły hinduistyczną ceremonię. Glinka napisała w najnowszym poście, że rytuał miał pomóc jej w odrzuceniu złych emocji.

"Zrobiłam ceremonię uwalniania złych emocji przez krzyk i przyjmowania tych dobrych, tańcząc i śmiejąc się. Każdego dnia dotykają nas różne sytuacje, które wywołują stres. Nieprawdopodobne, jak działa ta metoda. Czułam, że zrzuciłam z siebie ciężar" - napisała przejęta Kasia.

Wendzikowska również dodała zdjęcie przy wodospadzie, jednak nie była w nim aż tak emocjonalna, jak koleżanka. "Wodospady - głośne, nieprzewidywalne, dzikie... I zaskakująco kojące" - napisała.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów obydwu gwiazd. Niektórzy byli pod wrażeniem wyspy, z kolei inni postanowili skupić się na dość dziwnych wyznaniach Glinki: "Przepiękne zdjęcia", "Kasiu w jakie ty bzdety wierzysz?".

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska - co je łączy?

Chyba mało kto spodziewał się takiego duetu. Kasia Glinka i Anna Wendzikowska nie tylko razem podróżują, ale i pracowały razem dla tej samej stacji. Glinka od 2007 roku gra w serialu "Barwy szczęścia", z kolei Wendzikowska przez kilka lat zasilała obsadę "M jak miłość".

Prywatnie obie oddają się macierzyństwu. Katarzyna Glinka wychowuje dwójkę dzieci: Filipa i Leona, z kolei Anna Wendzikowska ma dwie córki: Kornelię i Antoninę.

Zobacz też:

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z Krety. Skomentowała głośne rozstanie

Katarzyna Glinka tego się nie spodziewała. Wszystko przez inflację

Katarzyna Glinka oddała pierścionek zaręczynowy. To koniec!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy