Reklama
Reklama

Katarzyna Glinka tego się nie spodziewała. Wszystko przez inflację

Katarzyna Glinka (45 l.) to jedna z bardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. W ostatnim czasie media nie piszą jednak o jej kolejnej roli, a o jej rozstaniu z ukochanym. Okazuje się, że Kasia ma kolejny poważny powód do zmartwień.

Katarzyna Glinka sympatię fanów zdobyła głównie dzięki roli w serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Aktorka należy również do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Jej instagramowy konto obserwuje ponad 230 tysięcy fanów. To właśnie tam chwali się swoim życiem prywatnym.

W ostatnim czasie w sieci Kasia Glinka chwaliła się pięknym domem. Okazuje się, że od paru miesięcy jest on jej głównym zmartwieniem.

Kasia Glinka martwi się o przyszłość swoją i synów

Reklama

Katarzyna Glinka na początku roku wraz z synami i byłym już partnerem przeprowadziła się do pięknej willi. Aktorka oraz jej rodzina miała odnaleźć szczęście na Mazurach. Niestety dopadła ją smutna rzeczywistość.

Gwiazda rozstała się ze swoim partnerem w wakacje. W ogromnej posiadłości została sama z synami. Okazuje się, że dom generuje ogromne koszty i Kasia martwi się, że nie da rady go utrzymać. Glinka wyjawiła również, że zawsze marzyła o dużym domu.

"Wychowałam się w 40-metrowym mieszkaniu. Uwielbiałam spacerować po okolicznym osiedlu domów jednorodzinnych. Często wyobrażałam sobie jak to byłoby mieć tyle przestrzeni" - mówiła Kasia w rozmowie z dziennikarzami "Na Żywo".

Dziennikarze tygodnika "Na Żywo" dotarli również do osoby z otoczenia Kasi. Według anonimowego informatora aktorka bardzo martwi się tym, czy da radę utrzymać się wraz z chłopcami. Okazuje się nawet, że gwiazda nie wyklucza sprzedaży okazałej willi na Mazurach.

"Obawia się, czy sobie poradzi. Sprzedaż jest ostatecznością, ale jej nie wyklucza" - zdradza informator tygodnika "Na Żywo".

Wszystkie związki Katarzyny Glinki

Katarzyna Glinka była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma syna Filipa. Chłopiec przyszedł na świat drugiego lutego 2012 roku.

Od 2019 do 2022 roku Kasia była zaręczona z Jarosławem Bienieckim. Para doczekała się synka Leo, chłopca powitali na świecie piątego maja 2020 roku.
Zobacz także:

Katarzyna Glinka wciąż rozgrzebuje rozwód sprzed siedmiu lat? "Napisałam o tym sztukę teatralną"

Glinka pokazuje smukłe ciało na plaży. Odsłoniła też twarz synka
Kasia Glinka zerwała zaręczyny! Przerwała milczenie i ujawniła, co się wydarzyło


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy