Reklama

Reklama

Reklama

Gabriela Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość" wygląda zupełnie inaczej! Niedawno skończyła 17 lat

Gabriela Raczyńska występuje w serialu "M jak miłość" od 9 latu, a pierwsze kroki przed kamerą stawiała jeszcze jako uczennica szkoły podstawowej. Urocza blondynka szybko skradła serca widzów. Choć trudno w to uwierzyć, rezolutna Basia z serialu TVP ma już 17 lat i w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Jak dziś wygląda Gabriela Raczyńska?

Gabriela Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość" wygląda zupełnie inaczej! Niedawno skończyła 17 lat

Gabriela Raczyńska to aktorka, która pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako ośmiolatka. Rezolutna blondynka mimo bardzo młodego wieku dobrze odnalazła się wśród ekipy "M jak miłość". Uczennica wcieliła się w 2013 roku w serialową Basię, czyli córkę Pawła Zduńskiego, granego przez Rafała Mroczka.

Dzięki tej roli drzwi do aktorskiej kariery stanęły dla niej otworem. Gabrysia wystąpiła później w mniejszych rolach, między innymi w "Rodzince.pl", czy w "Ojcu Mateuszu" oraz "Drugiej szansie". Gabrysia próbowała również swoich sił w teatrze oraz w kilku reklamach.

Reklama

Charakterystyczna blondynka dziś w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Gabriela Raczyńska ma już 17 lat i bliżej jej do zbuntowanej nastolatki, niż do słodkiej dziecięcej gwiazdy. Dziewczyna niedawno pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą.

Okazuje się, że w najnowszym sezonie "M jak miłość" jej przemiana również zostanie uwzględniona w scenariuszu. Gabi jest już prawie dorosła, nic więc dziwnego, że stawia na coraz śmielsze decyzje dotyczące jej własnego wizerunku. Teraz Raczyńska zamiast blond fal, ma czarne, krótko obcięte włosy. Zmiana koloru z pewnością miała związek z pracą na planie popularnego programu.

Korzystna metamorfoza?

Zobacz też:

Ewa Wencel odeszła z "M jak miłość". Wszystko przez fanów

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

Gwiazda "Kogla-Mogla" kompletnie naga. Takie zdjęcia zamieszcza w sieci!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriela Roczyńska | "​M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama