Reklama

Reklama

Reklama

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda „M jak miłość” kipi seksem na plaży!

Monika Mielnicka jednym zdjęciem rozgrzała internet do czerwoności. „OMG!”, „Sztosik” - to zaledwie próbka komentarzy, jakie się pojawiły pod fotografią Lidki z "M jak miłość".

Monika Mielnicka, znana widzom "M jak miłość" jako Lidka Banach-Mostowiak spędza wakacje w malutkiej chorwackiej wiosce Sukošan położonej w północnej części Dalmacji na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. 

Aktorka korzysta z pięknej pogody i chętnie wystawia ciało na działanie promieni słonecznych. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini uszytym z kilku centymetrów kwadratowych cętkowanego materiału i paru wąskich sznureczków...

Zdjęcie leżącej na plaży prawie nagiej Moniki natychmiast zostało obsypane mnóstwem serduszek i komentarzy pełnych zachwytów nad urodą uwiecznionej na nim 22-latki. Monika Mielnicka w jednej z relacji z Sukošan potwierdziła, że wypoczywa w towarzystwie swego chłopaka, Oskara. 

Reklama

Monika Mielnicka: Kim jest młoda gwiazda, która właśnie rozpaliła intenet?

Zanim w 2018 roku Monika Mielnicka dostała rolę Lilki Banach w najpopularniejszym polskim serialu, "M jak miłość",  miała okazję pracować pod okiem samego Andrzeja Wajdy. Dwa lata przed maturą zagrała w „Powidokach” - ostatnim filmie nagrodzonego Oscarem reżysera. Wcześniej wystąpiła w kilku przedstawieniach bialskiego Teatru Słowa.

Dziś Monika ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie „Odbicie”, udział w „Na Wspólnej”, „Lombardzie. Życiu pod zastaw”, „Ojcu Mateuszu” i „Komisarzu Aleksie” oraz dużą rolę w „M jak miłość”.

Wszystko wskazuje na to, że  aktorka z Lubelszczyzny ma przed sobą wspaniałą karierę, a być może wkrótce dołączy do grona największych polskich gwiazd młodego pokolenia.

Monika Mielnicka: Miejsce w jej sercu i u jej boku zajmuje przystojny sportowiec...

Nie jest tajemnicą, że Monika od pewnego czasu spotyka się z Oskarem Paradowskim – młodym sportowcem mającym już na swoim koncie sporo sukcesów. W 2019 roku stanął na podium Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Razem ze swymi kolegami zdobył tytuł Wicemistrza Świata w grupie Juniorów.

Oskar jest też instruktorem pływania, a od niedawna może się pochwalić uprawnieniami trenera personalnego. Nietrudno zgadnąć, że Monika trenuje pod jego okiem, a efekty ich spotkań w siłowni – co dokładnie widać na najnowszym zdjęciu aktorki z Chorwacji - robią wrażenie. 

Zobacz też:

TYLKO U NAS: Julia Wróblewska znika z "M jak miłość" i z przestrzeni publicznej na pół roku!

Paweł Deląg wróci do "M jak miłość"? Dostał ofertę


Tina Louise pręży ciało na wakacyjnych fotkach

***

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mielnicka | "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy