Reklama

Reklama

Reklama

Filip Chajzer opublikował wzruszający wpis na Facebooku! "Bo walczyć trzeba zawsze do końca!"

Filip Chajzer (31 l.), mimo sporych wątpliwości, postanowił poprowadzić drugą edycję programu "Mali Giganci". Co go do tego przekonało?

Filip Chajzer brawurowo poprowadził pierwszą edycję show, w którym dzieciaki pokazują, na co je stać.

Niestety, w międzyczasie dziennikarz przeżył osobistą tragedię. Chajzer w lipcu 2015 roku stracił swojego ukochanego synka!

Dlatego większość osób nie wierzyła, że gwiazdor "Dzień Dobry TVN" zdecyduje się poprowadzić program, w którym będzie musiał rozmawiać z dziećmi i wspierać je w ich marzeniach o wygranej.

Mimo wszystko Chajzer podjął się tego wyzwania! Niedawno prezenter opublikował na swoim Facebooku zdjęcie zza kulis show i podpisał je w bardzo wzruszający i budujący sposób.

Reklama

"Bo walczyć trzeba zawsze do końca. Niech to będzie moje przesłanie drugiej edycji 'Małych Gigantów'. Walczyć trzeba, nie poddawać się, najwyżej się nie uda. I już" - czytamy na jego Facebooku.

Chajzer zdradził też w rozmowie z niezastąpioną tropicielką plotek, Agnieszką Jastrzębską, co zadecydowało o tym, że podjął się takiego wyzwania.

"To nie do końca zależało od tego jaką decyzję podejmę, ale od tego, jak się będę czuć. Stwierdziłem, że podejmę tę próbę. Podjąłem... Zobaczymy, co z tego będzie" - wyznał w "Dzień Dobry TVN".

Uważacie, że to dobra decyzja?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy