Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być naprawdę okrutny. 2015 rok był szczególnie smutny dla polskich dziennikarzy, Filipa Chajzera (30 l.) oraz Jarosława Kulczyckiego (48 l.), którzy niespodziewanie stracili swoich ukochanych synów. Z kolei Michał Figurski (42 l.) i Martyna Wojciechowska (41 l.) w obliczu choroby zaczęli doceniać swoje zdrowie i życie. Oby 2016 rok przyniósł tym gwiazdom chwilę ukojenia od zmartwień, które zostawili za sobą.

We wrześniu 2015 roku Michał Figurski (42 l.) w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niezbędna była natychmiastowa operacja, która uratowała mu życie! Przyczyną nagłej hospitalizacji było pękniecie naczynia krwionośnego w głowie.

Reklama

Do mediów co chwila trafiały niepokojące wieści na temat jego stanu zdrowia. Niektórzy podawali, że niezbędny będzie przeszczep nerki. Z kolei inni twierdzili, że dziennikarzowi grozi amputacja stopy.

Okazuje się jednak, że mimo ciężkich przeżyć, Michał Figurski powoli wraca do formy. Na razie były kolega Kuby Wojewódzkiego nadal przebywa w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Choć Figurski nie odzyskał jeszcze pełni sił i wciąż musi poddawać się długiej i bolesnej rehabilitacji, dziennikarz nie traci nadziei na powrót do swojej ukochanej pracy!

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Filip Chajzer | Jim Carrey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje