Reklama

Reklama

Reklama

Filip Chajzer ma wsparcie znajomych. Ujawniają, co się z nim dzieje

Osoby z redakcji "Dzień dobry TVN" donoszą, że Filip Chajzer bardzo się zmienił po tym, jak opinia publiczna dowiedziała się, że zdradza matkę swojego dziecka. Wyraźnie przygasł, jest osowiały i ponoć dręczą go wyrzuty sumienia. "Chajzer jest teraz sam - świadomie i z wyboru. Żałuje tego, co się stało" - można przeczytać.

Przypomnijmy: Filip Chajzer kilka miesięcy temu został przyłapany na czułościach z byłą żoną projektanta Rodrigo De La Garza - Anną M. Jędrzejuk. Małgosia Walczak, partnerka Chajzera i matka jego 4-letniego syna Aleksandra, przebywała w tym czasie poza Warszawą. O wszystkim dowiedziała się z gazety.

Prezenter nie miał wyboru, musiał spakować manatki i wyprowadzić się z willi w Konstancinie. Początkowo zamieszkał w hotelu, później przeprowadził się do nowego mieszkania na Ochocie. Niedawno głośno było o tym, że zatrudnił gosposię do prania brudnej bielizny.

Reklama

Jak mówią "Na Żywo" osoby z jego otoczenia, relacja z Anną nie przetrwała. "Filip jest teraz sam - świadomie i z wyboru". Miał również mocno się zmienić. Posmutniał, mniej się wygłupia. Zdał sobie sprawę, że stracił to, na czym bardzo mu zależało - rodzinę.

"Nie ma w nim tej energii, którą zawsze w sobie miał. Kiedy pojawiał się w studiu, życie nabierało tempa. A dziś? Przychodzi, jest, ale jakby go nie było" - opowiada "Na Żywo" osoba pracująca w "Dzień dobry TVN".

Filip Chajzer "żałuje tego, co się stało". Chce wrócić do byłej partnerki

Filip Chajzer liczy ponoć, że Małgorzata "dla syna" zapomni mu zauroczenie inną kobietą i da kolejną szansę. Chciałby usiąść z nią przy stole i wszystko sobie wyjaśnić, porozmawiać "po ludzku", nie tylko o opiece nad synem, ale dalszym wspólnym życiu. Potrzebuje wsparcia w tych trudnych chwilach.

"Filip żałuje tego, co się stało. Gdyby mógł cofnąć czas, zrobiłby to bez wahania. Tylko że to nie jest możliwe" - opowiada "Na Żywo" osoba z jego otoczenia.

Zobacz też:

Co dalej z domem Chajzera w Konstancinie?

Chajzer zatrudnił pomoc domową. Nie jest w stanie sam prać brudnej bielizny

Smaszcz niszczy urodziny Cichopek i wywleka brudy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Małgorzata Walczak | TVN SA | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy