Reklama
Reklama

Filip Chajzer będzie dzielił majątek. Co dalej z domem w Konstancinie? "Zdrada Filipa była dla niej okrutnym ciosem"

Dom w Konstancinie, dzielnicy warszawskich krezusów, zawsze był marzeniem Filipa Chajzera. Gdy media dowiedziały się, że nie jest lojalny wobec "ukochanej" Gosi, z którą ma 4-letniego syna Olka, i potajemnie spotyka się z inną kobietą, musiał wyprowadzić się z willi. Teraz przed parą podział majątku - dom w Konstancinie najprawdopodobniej zostanie sprzedany. Jak dobrze go opchnąć, zapewne poradzi Filipowi Tomek Lis, który niedawno pozbył się swojej ogromnej posiadłości.

Filip Chajzer mierzy się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Po tym, jak media obiegły zdjęcia, na których nie szczędzi czułości swojej koleżance od joggingu, zbiera od internautów cięgi. Na razie nie zniknął z anteny TVN, choć krążą plotki, że jego pozycja jest zagrożona po tym, jak ze stacji odszedł Edward Miszczak.

Reklama

Kobietą, która okazała się atrakcyjniejsza od partnerki, jest Anna, była żona znanego projektanta gwiazd. Z młodym Chajzerem poznała się w pracy, nosząc mu garnitury do studia "Dzień dobry TVN". Tak dobrze jej się współpracowało z prezenterem, że kompletnie zapomniała, iż jest on już zajęty.

Nie było wyjścia. Filip Chajzer musiał wyprowadzić się ze swojego domu w Konstancinie i zamieszkać osobno. W posiadłości została matka jego dziecka, Małgorzata Walczak.

Filip Chajzer będzie dzielił majątek. "Zdrada Filipa była dla niej okrutnym ciosem"

Małgorzata Walczak bardzo przeżyła nielojalność Filipa. To w końcu dla niego odeszła z TVP, gdy rządowa telewizja w swoich materiałach rozpoczęła ataki na niego. O swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych, pisząc, że "jest to dla niej nie do zaakceptowania i wybiera rodzinę i jej dobro". Przez pewien czas była menadżerką Filipa i dbała o jego karierę, kontrakty z reklamodawcami, akcje społeczne, charytatywne i inne, rezygnując z własnej kariery.

Niedawno rozpoczęła nowy rozdział w życiu i wróciła do pracy w telewizji. Na swoim profilu napisała, że "pierwsze dni nowego wyzwania za nią i nie ukrywa, że było trochę stresu i tremy".

Teraz przed parą podział majątku. Dom w Konstancinie, w który oboje zainwestowali mnóstwo pieniędzy i gdzie oboje mieli się zestarzeć, jakoś muszą podzielić.

Zobacz też:

Tomasz Lis sprzedał już swój wielki dom w Konstancinie

Skandale z udziałem młodego Chajzera

Gigantyczne zarobki Marcina Prokopa. Kwota zwala z nóg


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama