Reklama

Reklama

Reklama

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak już po zaręczynach?!

Jedno zabawne zdjęcie w internecie wywołało burzę plotek! Czy Filip Chajzer (31 l.) naprawdę oświadczył się Małgorzacie Walczak?

Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" i prowadzący show "Mali giganci" poczucie humoru ma specyficzne. Nigdy nie wiadomo, kiedy Filip Chajzer mówi serio, a kiedy żartuje.

Lubi też nabierać znajomych. W zeszłym tygodniu udostępnił na Facebooku zdjęcie plastikowego pierścionka z opisem, z którego można było wyciągnąć wniosek, że to namiastka zaręczynowego.

W internecie zawrzało, ale gratulacje przeplatały się z przykrymi dla niego komentarzami. Jego związek z dziennikarką Małgorzatą Walczak jest bowiem solą w oku wielu, a zwłaszcza tych, którzy uważają, że dla tej znajomości Filip Chajzer zostawił żonę Julię, i mają mu to za złe.

Reklama

Przypomnijmy, że w trakcie rozprawy rozwodowej małżonkowie stracili syna Maksymiliana, który latem zeszłego roku zginął w wypadku samochodowym. Jak dowiedziało się "Twoje Imperium", kobieta wciąż nie może otrząsnąć się z tej tragedii. Jest pod opieką specjalistów, nie pracuje, nie wróciła na przerwane studia. Wieść o zaręczynach byłego męża może być dla niej przygnębiająca.

Ale nie wiadomo, czy jest prawdziwa. Zwłaszcza, że wśród znajomych Filip Chajzer uchodzi za kawalarza. Jego ojciec, Zygmunt, popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, w rozmowie z tygodnikiem zarzekał się, że nic nie wie o zaręczynach syna.

Czy Małgorzata Walczak wie coś więcej?

(Dzień Dobry TVN/x-news)

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy