Reklama
Reklama

Filip Chajzer zniszczył samochód TV Republika?! Obrzucił go...

Filip Chajzer (31 l.), z nieznanych nikomu powodów, obrzucił samochód TV Republika... owsianką! Dziennikarz zobowiązał się, że pokryje wszelkie szkody i sam zgłosi się na policję.

Kolejny żart w wykonaniu Filipa Chajzera? Jak zakomunikował na swoim Twitterze Łukasz Sobolewski, dziennikarz TV Republika, reporter "Dzień Dobry TVN" dopuścił się dość dziwnego czynu. Otóż Chajzer obrzucił samochód TV Republiki... owsianką. Do zdarzenia doszło pod siedzibą firmy Kulczyka, do której wkroczyło CBA.

"Dziś o 19:45 w @RepublikaTV m.in. dziennikarz TVN Filip Chajzer rzucający resztkami jedzenia (!) w samochód naszej stacji..." - napisał na Twitterze Sobolewski.

Telewizja Republika zamieściła również w internecie filmik z całego zajścia. Widać na nim, jak zdenerwowany pracownik stacji wykrzykuje do Chajzera obelżywe słowa i próbuje zatrzymać dziennikarza do momentu przyjazdu policji.

Reklama

(YouTube)

Chajzer, po swoim "owsiankowym akcie wandalizmu", postanowił wytłumaczyć się z tego na Facebooku.

"Dieta, a tym bardziej owsiany szajs z trocin i zmielonej meblościanki, nie nastraja pozytywnie do życia, a to świństwo miało spaść nie w tym miejscu. Bardzo przepraszam moich sympatycznych kolegów z TV Republika, że mój akt owsiankowego gniewu trafił w wasz bagażnik. Szkody pokryję. Na policję celem złożenia zeznań w sprawie owsianego ataku się zgłoszę. Przyjmę też przepisy na coś, czym nie trzeba będzie ciskać po chodniku. Tak to jest, jak facet się wnerwi po 3 tygodniach bez kotleta" - napisał Chajzer.

Niestety, jego wpis po kilku godzinach zniknął z Facebooka.

Jednak o całej sprawie nie zapomniały władze Telewizji Republika, które poczuły się urażone takim atakiem ze strony konkurencyjnej stacji. Dlatego też wystosowano specjalnego maila do TVN-u, w którym poproszono o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Niestety, jak napisał na Twitterze Sobolewski, dotąd nie otrzymali odpowiedzi.

Odpowiedział za to Filip Chajzer, który postanowił przeprosić swoją konkurencję. Obiecał, że prześle im... "giga talony na 4 mycia w myjni".

Bawi was ta cała historia z owsianką w tle?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy