Reklama
Reklama

"Farma": Najpierw go wykluczyli, a teraz wyrzucili! Nie miał szans

W piątek dowiedzieliśmy się, kto będzie bezpieczny i oficjalnie zostanie pierwszym finalistą programu "Farma". Nominowanych czekało jednak niezwykle wyczerpujące zadanie, w którym znaczenie miała kondycja fizyczna i silna psychika. A od poniedziałku rozpocznie się finałowy tydzień!

 Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Czas na dzień pojedynku!

W czwartek nominowany został Zima, który oddał immunitet, oraz Karol Da Costa, którego wskazał farmer tygodnia. 

Piątkowy poranek minął mieszkańcom w miarę spokojnie, ale popołudniu na farmę zawitały prowadzące, Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Farmer tygodnia musiał wybrać trzecią osobę do pojedynku. Wskazał na Kubę "Wojnę", który... go o to poprosił!

Reklama

Czegoś takiego jeszcze nie było!

Trzech silnych facetów i liderów stanęło do walki o przetrwanie w grze! Ale pojawiło się pytanie, czy to nie jest element taktyki Zimy i Wojny, by wyeliminować z grupy nielubianego Da Costę? To by oznaczało, że sojusz przetrwał!

Na uczestników czekała konkurencja pt. "Koala". Przygotowano trzy wiszące belki, a zadaniem nominowanych było zawisnąć na palach i utrzymać się na nich jak najdłużej. To było ekstremalnie trudne i mocno wyczerpujące fizycznie. 

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Jako pierwszy odpadł Zima, który wytrzymał 37 minut. Dalej toczyła się ostra walka między Kubą, a Karolem. Dla Da Costy, to być albo nie być w programie! Minuty mijały... 

Drugi odpadł Karol, z wynikiem godzina i 15 min. Tym samym Wojna, stał się pierwszym finalistą na farmie! Wieczorem odbyło się głosowanie, którego wynik nie był dla nikogo zaskoczeniem. Farmę opuścił Da Costa. 

Już w poniedziałek rozpoczynamy finałowy tydzień. Farmerów czeka niezwykle ciężki czas, bo codziennie będą stawać do zadania eliminacyjnego i ktoś odpadnie z gry!

Oglądaj program "Farma" od poniedziałku do piątku o 20.00 na antenie Telewizji Polsat lub na stronie polsatgo.pl.

#FARMA

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

***

Zobacz także:

Halejcio pokazała zniszczenia po wichurze! Cudem uniknęła tragedii!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: nocne awantury w domu znanej pary

Edyta Górniak zaalarmowała ludzi w nocy! Pojawiły się bardzo niepokojące objawy!

Włoski wirusolog: zaszczepienie i zakażenie daje najlepszą ochronę przed covid-19

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma" | Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy