Reklama
Reklama

Fani ujawnili wstydliwą tajemnicę Roksany Węgiel. Dowodem ma być ta fotografia

Roksana Węgiel została właśnie posądzona o wstydliwą rzecz. Fani są pewni, że wykryli, że ktoś "majstrował" przy fotkach młodej wokalistki. Czy zdjęcie z Instagrama rzeczywiście jest dowodem manipulacji?

Roksana Węgiel od dawna wzbudza kontrowersje - zyskała popularność w bardzo młodym wieku, a niedawno zaręczyła się ze starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Planowany ślub i szczegóły związane z jej życiem osobistym są chętnie omawiane przez fanów.

O Roxie znów jest głośno, gdyż kontrowersje wzbudziło opublikowane przez nią zdjęcie, na którym artystka pozowała w odważnym, białym, koronkowym komplecie. Fani zwrócili uwagę na jej talię, sugerując, że fotografia mogła zostać poddana obróbce graficznej, aby artystka wyglądała na szczuplejszą.

Reklama

Komentarze na Instagramie wskazywały na możliwe zastosowanie retuszu, szczególnie zwracając uwagę na "falowaną" linię talii Węgiel.

Jakie jest wasze zdanie? Myślicie, że Roksana sięga po pomoc grafików od obróbki zdjęć?

Nie tylko Roxie miała retuszować zdjęcia


To zresztą oczywiście nie pierwszy raz, kiedy polska celebrytka zostaje posądzona o używanie Photoshopa. Podobne zarzuty słyszała wcześniej Katarzyna Cichopek. Gwiazdka z "M jak miłość" była krytykowana za publikowanie zdjęć z nienaturalnie wyglądającą talią. Odpierała jednak te zarzuty, tłumacząc, że dziwny efekt ten mógł wynikać z perspektywy zdjęcia. 

Katarzyna Skrzynecka też rozpętała jakiś czas temu aferę, gdy ktoś z jej fanów twierdził, że używa filtrów wygładzających twarz. Zamieściła wtedy w internecie cały  zestaw swoich zdjęć, by ukrócić takie plotki. 

Czytaj też:

Beata Kozidrak i Roxie Węgiel mają ten sam typ faceta. Nie uwierzycie, jaki

Dopiero pochwaliła się datą ślubu, a już zapozowała w białej sukni. Fani mocno zdezorientowani

Roxie Węgiel zawalczy w Fame MMA? Zaskakujące zdjęcie młodej wokalistki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy