Reklama
Reklama

Roxie Węgiel zawalczy w Fame MMA? Zaskakujące zdjęcie młodej wokalistki

Roksana Węgiel już za kilka dni skończy 18 lat i sama będzie mogła o sobie decydować. Na wkraczającą w dorosłość artystkę czeka wiele pokus, a ta musi podejmować rozważne kroki w swej karierze. Niedawna publikacja nastolatki wywołała lawinę spekulacji na temat jej przyszłości!

Roksana Węgiel na brak zajęć nie może narzekać. Wydaje nowe hity, koncertuje, a od niedawna w sieci krążą informacje na temat jej rzekomego związku z dużo starszym autorem tekstów piosenek. Mało osób jednak wie, że jej pierwszą poważną pasją był sport, a dokładniej sztuki walki.

Nastolatka w dzieciństwie trenowała judo i to właśnie na jednym z obozów odkryła zamiłowanie do śpiewu. Piosenkarka do dziś w wolnych chwilach dba o kondycję i formę, dlatego może pochwalić się nienaganną sylwetką.

Reklama

Kilka dni temu idolka nastolatek za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się tajemniczą fotografią, a fani już spekulują na temat jej przyszłości i dalszej kariery!

Roksana Węgiel trenuje sztuki walki. Czy zawalczy na Fame MMA?

Wokalistka do sieci dodała wymowne zdjęcie. Na załączonym obrazku widzimy Roxie na sali treningowej, a internauci zwrócili uwagę na rękawice bokserskie, które leżały obok niej. Publika zaczęła zastanawiać się, czy czasem sportowe przygotowania nie są powiązane z udziałem w gali Fame MMA, która w ostatnich latach jest coraz bardziej popularna.

Jedna osoba zapytała wprost, czy artystka zamierza porzucić scenę na rzecz oktagonu, a ta odpowiedziała. Nastolatka dodała emotikony, które sugerują, że nie zdradzi tajemnicy.

Myślicie, że Roksana poradziłaby sobie w walce?

Fame MMA. Federacja coraz popularniejsza

Fame MMA to federacja organizująca gale typu freak show fight. W oktagonie spotykają się nie tylko profesjonalni zawodnicy, ale również głodni sławy celebryci i influencerzy. Kolejna odsłona walk będzie miała miejsce na początku lutego, a na udział w niej zdecydował się m.in. Sebastian Fabijański, który już na konferencji wywołał zamieszanie i zaczął opowiadać o Rafalali. Mało tego, aktor porównał swoje alter ego do seryjnego gwałciciela, czym oburzył publikę.

Przeczytajcie również:

Roxie Węgiel przekazała smutne wieści fanom. "Organizm odmówił posłuszeństwa"

Roxie Węgiel wciąż mieszka w domu rodzinnym pod Jasłem. Ma nietypową łazienkę. A pokój?

Kim jest chłopak Roksany Węgiel? Internauci są niemal pewni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | FAME MMA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy