Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat. "Nic się nie zmieniłaś"

Ewa Wachowicz (51 l.) jest bardzo aktywna w sieci. Niedawno postanowiła pochwalić się zdjęciem sprzed 30 lat. Okazuje się, że nie zmieniła się aż tak dużo, jak można by przypuszczać. Fani nie mogli oderwać od niej wzroku.

Ewa Wachowicz karierę w mediach rozpoczęła, mając zaledwie 22 lata. Gwiazda zajęła bowiem pierwsze miejsce w konkursie Miss Polonia. Okazuje się, że od tego czasu minęło trochę ponad 30 lat. Ewa już nie występuje w roli modelki, jednak z mediami dalej związana jest na co dzień. Od lat odnajduje się jako prowadząca lub jurorka programów kulinarnych.

Była Miss Polonia postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała, kiedy dopiero rozpoczynała swoją karierę. Okazuje się, że wcale się tak bardzo nie zmieniła.

Ewa Wachowicz chwali się zdjęciem sprzed 30 lat

Reklama

Ewa Wachowicz to gwiazda, która doskonale odnajduje się w social mediach i rozumie ich moc. Jej instagramowe konto przepełnione jest zdjęciami oraz krótkimi nagraniami. To właśnie na nich pokazuje, na czym polega jej praca, a także prezentuje swoje życie prywatne.

Niedawno na instagramowym profilu Wachowicz pojawiło się zdjęcie, które zostało wykonane ponad 30 lat temu.

"Przeglądacie czasem stare albumy? Moja przygoda ze strzelectwem sportowym zaczęła się jakieś 30 lat temu... Mieliście lekcje strzelania w szkole?" - napisała Ewa.

Większość fanów była zachwycona starą fotografią. Internauci byli zgodni w komentarzach, według nich Ewa nic się nie zmieniła.

"Nic się nie zmieniłaś"

"Nic się Pani nie zmieniła, nadal jest Pani piękna"

"Jaka piękna"

Ewa Wachowicz - kariera i życie prywatne

Ewa Wachowicz urodziła się 19 października 1970 roku w Gorlicach. Chcąc kształcić się w zakresie technik makijażu i odpowiedniego chodzenia, jako nastolatka zapisała się do agencji modelek. W 1991 roku wzięła udział w wyborach "najmilszej studentki Akademii Rolniczej w Krakowie". Następnie zdobyła tytuł Miss Małopolski, awansując do finału wyborów Miss Polonia, w których zwyciężyła we wrześniu 1992 roku. Po wygraniu krajowego konkursu uczestniczyła w wyborach Miss World, podczas których w grudniu otrzymała tytuł III wicemiss świata. W 1993 roku zwyciężyła w konkursie World Miss University.

Od 10 listopada 1993 do 5 marca 1995 roku zajmowała stanowisko sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka.

W grudniu 2007 został producentką oraz prowadzącą autorski program kulinarny Ewa gotuje dla Polsatu. Ponadto prowadziła magazyny dotyczące stylu życia w Polsat Café: WySPA, Gadżety kobiety i Przez żołądek do serca.

W 2020 roku premierę miała książka pt. Wszystkie korony Ewy Wachowicz, będąca wywiadem, który z Ewą Wachowicz przeprowadził Marek Bartosik.

W 1996 roku w ambasadzie RP w Pretorii poślubiła dziennikarza Przemysława Osuchowskiego, z którym ma córkę Aleksandrę. Para rozwiodła się w 2007 roku, trzy lata po rozstaniu. Później jej partnerem życiowym został Sławomir Kowalewski.

Zobacz też:

Ewa Wachowicz kibicuje "naturalnym" kandydatkom konkursów piękności. A co myśli o operacjach plastycznych?

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Ewa Wachowicz ujawnia kulisy pracy z premierem. Nie mogła odmówić!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy