Reklama
Reklama

Wielkie zmiany u Ewy Wachowicz. „Córka wyfrunęła, ale mam się kim opiekować”

Ewa Wachowicz (51 l.) w ostatnim czasie pożegnała ukochanego tatę, wyprawiła córkę z domu i stała się opiekunką mamy, która powodu problemów z pamięcią, nie powinna już mieszkać sama. Wachowicz może liczyć na wsparcie starszego brata, a także partnera, którego tożsamość trzyma w tajemnicy.

Kariera Ewy Wachowicz rozpoczęła się w 1992 roku od zdobycia tytułu Miss Polonia i trzeciej Wicemiss Świata. Rok później postanowiła spróbować swoich sił w polityce jako rzeczniczka prasowa ówczesnego premiera Waldemara Pawlaka, ale ostatecznie doszła do wniosku, że polityka jej nie pociąga. Zrozumiała, że jej największymi pasjami są: gotowanie i wspinaczka wysokogórska.

Reklama

W branży kulinarnej odnosi same sukcesy. Była  jurorką w programie „Top Chef”, prowadzącą własnego cyklu „Ewa gotuje” , zarządza restauracją i  firmą producencką Promiss, wydaje książki kulinarne,  a hobbystycznie wspina się po górach. Zdobyła już większość szczytów w ramach projektu Korony Wulkanów Ziemi:  Elbrus, Kilimandżaro, Demawend, Pico de Orizaba, Giluwe i Ojos del Salado.

Kilka lat temu Wachowicz musiała zrezygnować ze zdobycia szczytu Ararat, z którego planowała zjechać na nartach.  Na wysokości 4200 m n.p.m odmroziła sobie prawą stopę i groziła jej amputacja. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, jednak Wachowicz wyciągnęła wnioski. Ujawniła wtedy w rozmowie z „Faktem”, że postanowiła spisać testament:

Zmiany w życiu Ewy Wachowicz

Rzeczywiście, ostatnio w życiu Wachowicz sporo się zmienia. 2 lata temu celebrytka pożegnała ukochanego tatę. Jej córka, Aleksanda wyprowadziła się z domu, jednak nie na tyle daleko, by nie móc wspierać mamy w prowadzeniu restauracji. Chociaż studiuje budownictwo, chętnie pomaga w kuchni i na zmywaku. 

Po tym, gdy wyprowadziła się z rodzinnego domu, jej miejsce zajęła mama Ewy Wachowicz, która z powodu pogłębiających się problemów zdrowotnych, w tym z pamięcią, nie powinna już mieszkać sama. Jak wyznaje Wachowicz w rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco”, na razie obie z mamą są zadowolone z nowej sytuacji:

Wachowicz może liczyć na wsparcie nie tylko córki i  starszego o 6 lat brata, lecz także partnera, o którym nie chce zbyt wiele mówić. Z jej wypowiedzi wynika jednak, że to długotrwały, stabilny związek. Jak ujawnia w tabloidzie:

Zobacz też:

Paweł Deląg wróci do "M jak miłość"? Dostał ofertę

Paulina Krupińska wybrała się do fryzjera. Efekty mogą zaskoczyć

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama