Reklama
Reklama

Ewa Wachowicz w końcu zabrała głos. Wyjawiła prawdę o konflikcie z Robertem Makłowiczem

Ewa Wachowicz (51 l.) to kulinarna gwiazda, która od lat pokazuje w telewizji Polakom, jak w łatwy sposób wprowadzić zmiany w swojej codziennej diecie. W przeszłości gospodyni show współpracowała z drugą kultową twarzą kulinarnych programów - Robertem Makłowiczem. Od lat mówi się o nieoficjalnym konflikcie, który poróżnił kiedyś zaprzyjaźnionych kucharzy. Dziś Ewa Wachowicz zdradziła kulisy nieporozumienia. Czy nadal między nią a Robertem jest napięta atmosfera?

Ewa Wachowicz w końcu zabrała głos. Wyjawiła prawdę o konflikcie z Robertem Makłowiczem

Ewa Wachowicz występuje na ekranie telewizorów od ponad 15 lat. Wcześniej również pracowała w mediach i była producentką programu Telewizji Polskiej, którego główną gwiazdą był Robert Makłowicz. Po latach przyjaźni, słynny smakosz podziękował za współpracę Ewie, a o konflikcie byłych przyjaciół powstała gigantycznych rozmiarów legenda. Choć zarówno gospodyni programu "Ewa gotuje", jak i sam Makłowicz unikają wypowiadania się na ten temat, Plejadzie udało się porozmawiać na ten temat z byłą Miss Polonia 1992.

Reklama

Okazuje się, że Ewa, by raz na zawsze rozwiać wątpliwości opinii publicznej, zgodziła się na to, by Robert wyjaśnił kwestię niesnasek na łamach biografii Wachowicz, która powstała z okazji jej 50. urodzin. Według słynnego smakosza, czarę goryczy przelał brak lojalności ze strony Ewy, która miała szukać pracy za telewizyjnymi murami konkurencji.

Wachowicz postanowiła również zdementować pogłoskę, jakoby konflikt między gwiazdorami nadal był aktualny. Ich zawodowe rozstanie zmotywowało ją do działania, za co po latach - jest mu wdzięczna. Dziś Ewa może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem pracy na planie programu "Ewa gotuje".

Ewa Wachowicz od jesieni 2022 sprawdzi się jako jurorka w nowym kulinarnym programie "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", z kolei wszystkie odcinki programu "Ewa Gotuje" dostępne są już teraz na PolsatGo (tutaj).

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Robert Makłowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy