Reklama
Reklama

Ewa Minge ubierała Kwaśniewską i Kaczyńską. Po latach zdradza ich tajemnice!

Ewa Minge (55 l.) jest nie tylko sławną projektantką, ale również osobowością medialną. Kobieta na przestrzeni lat obyła się ze światem show-biznesu i sławami. W swojej karierze ubierała prawdziwe gwiazdy, a wśród nich znalazły się byłe pierwsze damy: Maria Kaczyńska i Jolanta Kwaśniewska. Po latach 55-latka zdradza ich sekrety!

Ewa Minge od lat wzbudza zainteresowanie, a jej życiem interesują się fani i media. Na rynku wydawniczym niedawno pojawiła się książka 55-latki, która wzbudziła sporą sensację w kuluarach. Teraz kobieta znów zabrała głos i udzieliła wywiadu. W swoje wypowiedzi nawiązała do byłych pierwszych dam, które miała możliwość stylizować.

Co o nich wyznała?

Reklama

Ewa Minge ubierała Kwaśniewską i Kaczyńską. Po latach zdradza ich tajemnice!

Projektantka wspomnieniami wróciła do czasu, gdy była odpowiedzialna za ubiór Jolanty Kwaśniewskiej. Jak ocenia to doświadczenie?

"Te osiem lat pracy z Jolantą Kwaśniewską wspominam bardzo dobrze. To było niesamowite doświadczenie. Byłam też odpowiedzialna za garnitury, ubrania bardziej oficjalne. To było niesamowite doświadczenie i miłe, bo Jola zbierała zawsze świetne recenzje, również za granicą, za swoje stroje" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Jednak żona Aleksandra to nie jedyna była pierwsza dama, którą Minge stylizowała. 55-latka radziła w sprawie garderoby również Marii Kaczyńskiej.

"To była niesamowicie ciepła i skromna osoba. Jeżeli jednak porównam ją z Jolantą, z pewnością pani Maria była mniej świadoma mody" - stwierdziła w tej samej rozmowie.

Na łamach tabloidu kobieta pokusiła się o porównanie stylów tych dwóch byłych pierwszych dam.

"Maria chciała być mniej widoczna, chciała, by jej kreacje nie wybijały się na pierwszy plan. Bardzo żałuję, że naszą pracę przerwała jej tragiczna śmierć, bo to była wielka przyjemność móc z nią rozmawiać i się z nią spotykać" - zaznaczyła Ewa Minge.

Ewa Minge: wiek, kariera, rodzina

Ewa Minge urodziła się 23 maja 1967 roku w Szczecinku. Od 1994 roku zajmuje się modą, a także jest autorką linii ubrań. W 2003 roku została zaproszona, jako pierwsza Polka, na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie. Jej kolekcje ubrań były wystawiane na pokazach mody w: Paryżu, Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Rzymie czy Montrealu.

Z pierwszego małżeństwa zakończonego rozwodem ma dwóch synów. Jej drugim mężem jest Jerzy Woźniak.

Cierpi na wrodzony niedorozwój wątroby. W 2018 roku zachorowała na białaczkę.

Zobaczcie również:

Marcin Tyszka nie wierzy w opowieści Minge? "Czego ludzie nie wymyślą, żeby promować swoją książkę"

Ewa Minge napiła się alkoholu i poniosła przykre konsekwencje. "Dwa miesiące umierałam"

Ewa Minge pokazała spustoszenia na twarzy. To efekt choroby!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | Jolanta Kwaśniewska | Maria Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy