Reklama
Reklama

Ewa Minge napiła się alkoholu i poniosła przykre konsekwencje. "Dwa miesiące umierałam"

Ewa Minge (55. ) już od paru lat nie ukrywa swojej choroby. Choć nie przyszło jej to łatwo. Przez długi czas zmagała się z dolegliwościami ze strony wątroby, próbując ukryć to przed czujnym okiem mediów. Teraz żyje jej się łatwiej, kiedy problemy z cerą, czy wyglądem nie stają się przedmiotem żartów i kpin ze strony tabloidów.

Ewa Minge o problemach z wyglądem

Ewa Minge pod wpływem negatywnych komentarzy na temat swojego wyglądu postanowiła swego czasu obwieścić, że od wielu lat zmaga się z przewlekłą chorobą wątroby.

Choroba przyczynia się do powstawania wielu objawów, w tym problemów z cerą, opuchlizną twarzy i ogólnym niekorzystnym samopoczuciem.

Z powodu ciągłej krytyki wyglądu oraz powtarzających się pytań o operacje plastyczne, Minge odsłoniła karty i opowiedziała publicznie o swoich dolegliwościach.

Reklama

Teraz bez skrępowania mówi o tym, co jej dolega, a nawet dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami, które wcześniej wolałaby zapewne zostawić tylko dla siebie.

Jakiś czas temu, gwiazda pokazała jak wygląda, gdy złe samopoczucie nałoży się na reakcję alergiczną spowodowaną przyjmowaniem leków.

Potrafiła skomentować fakt ze sporym dystansem:

Ewa Minge szczerze o swojej chorobie

Ostatnio gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "Wprost". W rozmowie z periodykiem wyznała, że o swojej chorobie dowiedziała się już w czasach liceum. Jej pierwsza przygoda z alkoholem zakończyła się fatalnym samopoczuciem, które nie mijało pomimo upływu czasu:

Okazało się, że jej wątroba nie radzi sobie z przerabianiem toksyn. Problem często powraca, kiedy organizmowi potrzebne jest dodatkowe oczyszczenie, a to ma miejsce m.in. podczas antybiotykoterapii. Wtedy we znaki dają się kłopoty z cerą.

Projektantka często musi odpowiadać na pytania o korzystanie z usług chirurga plastycznego. Kiedyś przyznała się do zabiegu powiększenia piersi, jednak twierdzi, że jej twarz nie była nigdy poddawana żadnym operacjom. Za to z chęcią korzysta z dóbr zabiegów kosmetycznych. Zwraca też uwagę na to, by były one wykonywane przez sprawdzonych specjalistów.

Ostatnio celebrytka pochwaliła się kolejnym zabiegiem upiększającym. Czy wygląda teraz lepiej?

Zobacz też:

Ewa Minge usunęła makijaż permanentny. Jak teraz wygląda?

Ewa Minge uwielbia skandale. Potrafi stworzyć aferę nawet wokół masła!

Ewa Minge pokazała, jak wygląda jej twarz. Choroba mocno ją wyniszczyła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama