Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Minge jest rozczarowana swoimi świętami! Było aż tak źle?!

Ewa Minge (50 l.) pożałowała swojej decyzji, którą podjęła przed świętami Bożego Narodzenia. Postanowiła wyżalić się swoim fanom w mediach społecznościowych.

Krótko przed 24 grudnia projektantka wyznała w jednym z wywiadów, że w te święta nie zamierza stać przy garach i obsługiwać tłumu gości. Wyjątkowo, pierwszy raz w życiu jej synowie namówili ją, by święta spędziła na egzotycznych wakacjach.

"W tym roku moje dzieci powiedziały, że dość i pierwszy raz wyjeżdżamy na Karaiby" - zdradziła w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Wyznała, że po świętach jakie urządzała w swoim domu sama od wielu lat, czuła się jak po obozie kondycyjnym i może przyszedł najwyższy czas, żeby coś zmienić.

Reklama

Faktycznie, dała namówić się rodzinie na odpoczynek na karaibskiej wyspie i na początku było widać, że bardzo jej się tam podoba. Pochwaliła się w mediach społecznościowych pięknymi zdjęciami z plaży, ale potem niespodziewanie przyszedł kryzys!

"Dobrze ,ze nie widzę za oknem miliona lampek na drzewach w moim ogrodzie i u sąsiadów . Nie dociera do mnie jeszcze, że zwiałam z kraju pierwszy raz w życiu przed świątecznym gotowaniem (tak, gotuje na wigilie wszystko sama w dużych ilościach -tradycja z domu rodzinnego). Ale już wiem, że zwiałam ostatni raz i będę jutro wyła do hamaka na pięknym karaibskim słońcu z tęsknoty za oczywistym zmęczeniem ,zadyszką i upadkiem końcowym pod choinka. Taka cwana byłam rzucając wyzwanie w tym roku świętom Bożego Narodzenia. Wygrały tęsknota za garami i wyścig z czasem żeby zdążyć przed pierwszą gwiazdka. Przyznaje! A Was bardzo ściskam przedświątecznie i wysyłam mnóstwo dobrej energii do Waszych domów, gdzie wre robota, a zapach świąteczny unosi się w powietrzu" - napisała rozpaczliwie pod jednym ze zdjęć.

Wierne fanki oczywiście zaczęły pocieszać Ewę w komentarzach i deklarowały, że z chęcią by się z nią zamieniły. Zdaje nam się, że niejedna zapracowana pani domu oddałaby wiele, żeby choć na chwilę wyjechać na tak bajeczne wakacje, gdyby było je tylko na nie stać. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy