Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska jest egoistką? Chwali się tym na Instagramie

​Ewa Chodakowska (39 l.) po raz kolejny zwraca się do swoich fanek. Tym razem, trenerka zaapelowała, by każda kobieta w związku była egoistką.

Polska trenerka fitness na swoim Instagramie bardzo często wrzuca posty motywacyjne. Najczęściej dotyczą one pracy nad sylwetką oraz wypracowania pewnych nawyków żywieniowych. Jednak co jakiś czas dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi związku. 

Ewa Chodakowska nie lubi się dopasowywać

W postach, zazwyczaj skierowanych do żeńskiej części fanów, Chodakowska podkreśla, jak ważna jest niezależność w związku. Pod ostatnim dodanym zdjęciem na Instagramie wyznała, że długo nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera, gdyż Ci oczekiwali od niej dopasowania się do ich oczekiwań. 

Chodakowska stawia na siebie

Sportsmenka w ostatnim poście zaapelowała do kobiet, by te w relacjach damsko — męskich zawsze stawiały na siebie. Chodakowska już wielokrotnie w swoich motywacyjnych wypowiedziach podkreślała, że nie należy dopasowywać się do swojego partnera, gdyż w taki sposób zatracamy samych siebie.

Ewa Chodakowska jest zdrową egoistką

Reklama

Trenerka fitness zaznaczyła również, że nie należy śpieszyć się z decyzjami dotyczącymi relacji damsko — męskich. Ewa Chodakowska przekonuje swoje fanki, że w miłości należy kierować się wolnością i zdrowym egoizmem, a na wiążące decyzje zawsze znajdzie się czas. 

Przypomnijmy, że Ewa Chodakowska stanęła na ślubnym kobiercu dopiero w wieku 31 lat. Od prawie ośmiu jest w związku małżeńskim z Lefteris Kavoukiś, natomiast para jest już ze sobą 13 lat. 

Czyżby bycie egoistą faktycznie było receptą na udaną relację? Jak sądzicie?

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | trenerka fitness | relacje damsko męskie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje