Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ewa Błachnio odradza pesymistyczne myślenie. "Martwienie się nie zmienia niczego"

Ewa Błachnio (37 l.) to jedna z najbardziej interesujących uczestniczek nowe edycji muzycznego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". W jednym z najnowszych wywiadów, popularna artystka kabaretowa opowiedziała reporterowi "Pomponika", co sprawiło, że zdecydowała się wziąć udział w programie i co sądzi o pozytywnym myśleniu. Zobaczcie sami!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

Ewa Błachnio jedną z gwiazd nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Występ Ewy Błachnio w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczył wszystkich: zarówno wielbicieli popularnego show, jak i fanów byłej członkini Kabaretu Limo. Do tej pory artystka doskonale znana widzom ze sceny  kabaretowej, prezentowała się w zupełnie innym repertuarze niż ten, który dominuje w programie - dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie, jak gwiazda poradzi sobie ze śpiewaniem.

Dziennikarz "Pomponika" także nie ukrywał zdziwienia faktem, że Ewa Błachnio została uczestniczką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Reporter zapytał nawet o związki artystki ze sztuką wokalną.

Reklama

 "Czy miałaś jakąś styczność  z muzyką?" - rozpoczął rozmowę.

"Raz szłam, a muzyka była w tle. Raz słyszałam ją w radiu... muzykę. I raz kupiłam ją sobie na płycie. To byłyby trzy razy" - odpowiedziała ze specyficznym dla siebie poczuciem humoru artystka.

Ewa Błachnio: występ w "Twoja twarz brzmi znajomo" pozwala mi spełniać marzenia

Mówiąc już całkiem poważnie o swojej styczności ze śpiewaniem, Ewa Błachnio podkreśla, że w swojej karierze kabaretowej wiele razy wykonywała już przeróżne piosenki, z różnorodnych repertuarów.

Muzyka w kabarecie obecna jest od zawsze - to tylko zupełnie inny rodzaj piosenek niż to, co słyszymy na co dzień w radiu, czy telewizji. Niebawem widzowie Polsatu będą mieli okazje przekonać się, jak na scenie poradzi sobie Ewa Błachnio.

A jak gwiazda kabaretu nastawiona jest do uczestnictwa w programie? Przyznaje, że jest niezwykle podekscytowana.

Do wzięcia udziału w kultowym show Polsatu przekonały Ewę Błachnio nazwiska innych uczestników.

Oprócz Michała Milowicza, nie miała styczności z pozostałą resztą artystów, ale tym bardziej rozpala to jej ciekawość i chęć do rywalizacji.

Wśród pytań zadawanych przez reportera "Pomponika" znalazło się również pytanie o modne ostatnio "pozytywne myślenie". Jaki stosunek do optymizmu ma Ewa Błachnio?

"Czy uważa pani, że przyciąga pani to, co pani myśli? Stara się pani tylko pozytywnie myśleć? Nie zamartwiać się za dużo? - zapytał dziennikarz

Artystka odpowiedziała zdecydowanie i bez chwili wahania:

"Tak, to po prostu nam służy. To na pewno jest "tędy". Martwienie się nie zmienia niczego, poza tym, że robimy się coraz bardziej smutni. Nie można się martwić. Im bardziej jesteśmy tu i teraz, tym nasze życie układa się lepiej. Polecam kręcić się wokół fajnych myśli" - dodała.

Całą rozmowę możecie obejrzeć pod tekstem, a pod tym linkiem możecie zapoznać się z pełną listą uczestników nowej edycji programu.

Archiwalne odcinki programu są cały czas dostępne na platformie Polsat Box Go.

Przypomnijmy, że Ewę Błachnio, jak i innych uczestników, będzie można oglądać już od 2 września w Polsacie, w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Kasia Wilk ma problemy z cerą? Wszystko przez "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Adriana Kalska już nie jest samotna. Szybko pozbierała się po rozstaniu z Roznerskim

Maja Bohosiewicz przeżyła horror na lotnisku. Wszystko opisała w sieci

Adam Strycharczuk był gwiazdą Polsatu. Porzucił show-biznes, by zostać kelnerem na Islandii!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | Ewa Błachnio
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy