Reklama
Reklama

Oto pełna obsada 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Są zaskoczenia!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca na antenę Polsatu! Już wkrótce ruszy 17. sezon popularnego show. Znamy już wszystkich uczestników nadchodzącej edycji. Kogo tym razem zobaczymy na scenie?

"Twoja Twarz Brzmi Znajmo". Obsada 17. edycji

To już 17. odsłona muzycznego show Polsatu, w którym rodzimi celebryci będą wcielać się w rolę sławy największego formatu. Do tej pory w programie wystąpiły takie gwiazdy jak: Honorata Skarbek, Katarzyna Skrzynecka, Paulina Sykut-Jeżyna, Lesław Żurek czy Gosia Andrzejewicz.

Nowy sezon wystartuje już jesienią. Znamy już pełną listę uczestników! Do potwierdzonych wcześniej - Michała MilowiczaKasi Wilk i Katarzyny Ucherskiej dołączyli: mistrz piosenki aktorskiej Janusz Radek oraz obiecujący aktorzy młodej generacji: brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego - Jakub, oraz Katarzyna Polewany, którą dobrze znają widzowie krakowskiego Teatru Groteska. Do bogatego grona uczestników dołączyli także: solista Warszawskiej Opery Kameralnej - Robert Szpręgiel i energiczna stand-uperka - Ewa Błachnio. Grono uczestników jest niezwykle zróżnicowane, zapowiada się niezwykłe widowisko! Poprzednią edycję muzycznego show oglądało co tydzień ponad półtora miliona widzów! 

Reklama

Mnóstwo wrażeń w klasycznym formacie

Format programu nie ulega zmianie. Uczestnicy losowo wybierają nazwiska gwiazd, w które będą mieli zadanie się wcielić. Następnie mają siedem dni na przygotowanie: uczą się tekstu i choreografii, śpiewu i mowy ciała.

Całości dopełnia charakteryzacja przygotowana przez najlepszych specjalistów. Efekty - w skali od 1 do 10 - ocenia jury. W nowym sezonie o przyznaniu punktów decydować będą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski. Odcinek wygrywa zdobywca największej liczby punktów. Kto jest faworytem najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi znajomo"?

Zobacz też:

Znany bliźniak w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kasia Wilk i Michał Milowicz pierwszymi gwiazdami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Skandale Katarzyny Skrzyneckiej. Tych wpadek świat jej nie zapomni!

Wszystkie odcinki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" możecie obejrzeć na Polsat Go


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama