Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Kasia Wilk ma problemy przez "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "To przygoda życia, lekko traumatyczna..."

Kasia Wilk (40 l.) jest jedną z gwiazd, która wystąpi w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Show wróci na antenę stacji Polsat 2 września o 20:05. W rozmowie z Pomponik.pl wokalistka ujawniła, z jakimi emocjami wiąże się jej powrót do telewizji oraz jak radzi sobie z charakteryzacją, która jest nieodzownym elementem tego wyjątkowego programu. Gwiazda nie kryje: "To przygoda życia, lekko traumatyczna, ale jednak przygoda życia".

Kasia Wilk ma problemy przez "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? "To przygoda życia, lekko traumatyczna..."

Kasia Wilk obecna jest na polskiej scenie muzycznej od prawie 25 lat. Wokalistka pierwszy raz będzie miała szansę sprawdzić się nie tylko jako piosenkarka, ale i po części aktorka za sprawą udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kasia nie kryje, że przez pandemię, jak większość artystów, wycofała się na chwilę z show-biznesu. Dziś może wrócić do pracy, co bardzo ją cieszy, tym bardziej że na rzecz udziału w programie, przeniosła się z ukochanego  Poznania do Warszawy. W rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, jakie emocje towarzyszyły jej podczas przeprowadzki.

Reklama

"Chciałam pooddychać po pandemii, chciałam pooddychać nowymi ludźmi, nową przestrzenią, środowiskiem i miałam taki okres, że nic dobrego się dla mnie nie wydarzy (...) Stęskniłam się za tym "dziejstwem". Stęskniłam się, aczkolwiek pandemia pozwoliła mi trochę odpocząć i przyjrzeć się dobie i to był dla mnie naprawczy czas" - tłumaczyła.

Choć może się wydawać, że udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to nie tylko praca, ale i doskonała zabawa dla uczestników, okazuje się że charakteryzacja, której poddawani są artyści, bywa uciążliwa. Kasia Wilk skarży się na kłopoty ze skórą, od kiedy makijażyści nakładają jej kolejne warstwy podkładu, a jej buzia nie ma szansy na swobodne "oddychanie".

"Jest mega upał i ona [skóra przyp. red] walczy o życie. Jest zaklejona klejami i sylikonem na próbie sytuacyjnej i podczas nagrywania programu kilka długich godzin (...) Ona próbuje przetrwać i dostaje mocno po d... Widać to nawet... Próbuje to sterydami maskować, regenerować, ale takie są uroki tego programu. To przygoda życia, lekko traumatyczna, ale jednak przygoda życia" - dowodziła wokalistka ze śmiechem.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wróci na antenę stacji Polsat już od 2 września o 20:05.A już teraz można obejrzeć wszystkie odcinki show na PolsatGo (tutaj).

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Kasią Wilk można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kasia Wilk przywitała publiczność słowami: "Dobry wieczór Opole"

Dawno niewidziana Kasia Wilk nie przypomina już siebie! Bliżej jej do Gessler?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Wilk | "Twoja twarz brzmi znajomo"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy