Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Bem: Smutne wieści dla fanów artystki

Po śmierci starszej córki Pameli Niedziałek (†39) Ewa Bem (66 l.) na razie nie planuje wracać na scenę. Informację potwierdza menedżer artystki.

Pamela Niedziałek - wydawca, reporterka i prezenterka w TVN - odeszła po ciężkiej chorobie pod koniec września, osierociwszy dwójkę małych dzieci. Jej choroba to był dla wszystkich wielki szok. Dopiero co wyszła za mąż, urodziła synka Tomka i znów była przy nadziei. Diagnoza nie pozostawiała jednak wątpliwości, że czeka ją trudna walka.

Reklama

Z leczeniem chorej lekarze czekali do szóstego miesiąca ciąży. Wtedy odebrali poród przez cesarskie cięcie. Mała Basia pierwsze tygodnie życia spędziła w inkubatorze. Jej mama przeszła operację, a następnie została poddana chemioterapii.

- Glejak to taki rodzaj nowotworu, który nie bez powodu nazywany jest terminatorem - mówiła Ewa Bem. Każdego dnia wspierała córkę w codziennej walce o życie, angażując się w opiekę nad wnukami. Ponadto robiła zakupy, gotowała, woziła córkę do lekarzy.

- Staramy się cieszyć chwilą i żyć tak, jakby tej choroby nie było - mówiła. Ale jednak choroba była bezlitosna. Pani Ewa mimo wielkiej rozpaczy bardzo starała się szybko pozbierać, przede wszystkim ze względu na wnuki. Dziś Basia ma 2 latka, a jej starszy brat Tomek 3,5 roku.

Ich tata otacza je wielką miłością, ale pomoc teściowej jest bezcenna. Zresztą cała rodzina robi wszystko, by dzieci miały radosne i pogodne dzieciństwo. Wielkim pocieszeniem w ostatnich dniach był dla Ewy Bem przyjazd z Londynu młodszej córki.

Gabriela studiuje komunikację i media społeczne, ale też pracuje. Ponieważ jednak został jej już tylko rok do zakończenia studiów, córka zdecydowała, że nie będzie zmieniała uczelni. Te studia w Londynie od dawna były jej wielkim marzeniem.

Przyjaciele namawiają piosenkarkę, by zdecydowała się na powrót do czekającej na nią publiczności. Byłaby to dobra terapia. Ale tylko do artystki należy decyzja, kiedy to się stanie.

- Trudno powiedzieć, kiedy Ewa zacznie występować - mówi "Rewii" menadżer piosenkarki. - Jeszcze za mało czasu upłynęło od czasu odejścia jej córki. Być może przyjdzie jeszcze dobry moment na występy, ale nie umiemy powiedzieć, kiedy miałby on nastąpić.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje