Reklama

Reklama

Reklama

Eurowizja 2022. Aida przestrzega w dniu występu Ochmana. Ważna wiadomość: "Nieprzewidziane i niesprzyjające sytuacje"

Czwartkowe preselekcje do Eurowizji 2022 to bardzo nerwowy czas dla wszystkich polskich fanów konkursu. Ważą się bowiem losy naszego reprezentanta. Tym razem jest nim Krystian Ochman, który ponoć na występie dla jury wypadł całkiem nieźle. Jak jednak będzie wieczorem? Najnowszy wpis wróżki Aidy może posłużyć mu za poradnik...

Krystian Ochman to nasz tegoroczny reprezentant w konkursie Eurowizji (posłuchaj!). Podczas czwartkowych preselekcji okaże się, czy nasz kraj załapie się do finału. 

Szanse ponoć są spore, ale z tym nigdy nic nie wiadomo. Z przecieków wynika, że Polak miał ponoć bardzo dobrze wypaść podczas próby jurorskiej. Występy te ogląda grono ekspertów, które przyznaje punkty danym artystom. 

Reklama

Noty jurorów w połowie składają się na to, jakie miejsce zajmie kandydat. 

"Krystian Ochman właśnie zaśpiewał na koncercie jurorskim na Eurowizji. Niesamowity wokal, chyba dziś najlepszy, znacznie lepiej od jego bezpośrednich konkurentów: reprezentanta Azerbejdżanu i Sheldona z Australii. Jury powinno nas umieścić bardzo, bardzo wysoko" - donoszą obecni na miejscu fani Eurowizji z portalu All About Music.

Ochman przejdzie do finału Eurowizji?

Najważniejsza próba jednak wieczorem. Krystian musi czuć ogromną presję, co może się źle dla niego skończyć. Jego wieczorny występ zbiegł się z pojawieniem się nowego wpisu wrózki Aidy, który może być odczytany jako poradnik dla Ochmana. 

Aida odsłania "kalendarz mocy"

"Dzisiejsze motto dnia to - nic na siłę. Nie wymuszaj na sobie działań, które Cię bolą. Dziś świadomość i troska o siebie powinny wygrać z ambicją. Oczekiwania innych, strach, kompleksy, próba udowodnienia komuś swojej racji, mogą Cię dużo kosztować" - przestrzega wróżka. 

Aida dodała, by dziś nie robić niczego na siłę, bo może się to źle skończyć. Należy odpuścić...

"Czasami drzwi są zamknięte nie dlatego, że los nie chce Ci dać tego czego oczekujesz, tylko próbujesz na siłę włamać się tam, gdzie mogą spotkać Cię nieprzewidziane, niesprzyjające Twojemu szczęściu sytuacje. Co zostaje? Zaufać przeznaczeniu i odpuścić napięcie" - pisze Aida. 

Zobacz też:

Złośliwy Hakiel twierdzi, że geny Cichopek zmanierowały dzieci: "Zobacz, pan nam robi zdjęcia"

"Sanatorium miłości 4". Poznaj Annę z Olsztyna, partnerkę Piotra. Nie wiesz o niej wszystkiego!

"Sanatorium miłości 4". Oto Mariola B. z New Jersey. Czy będzie szczęśliwa z Piotrem Hubertem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy