Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020: Tomasz Makowiecki ujawnił, jak zachowała się reprezentacja Polski po przegranym meczu! Straszne

Tomasz Makowiecki (38 l.) był ostatnio gościem w jednej z rozgłośni radiowych, gdzie udzielił wywiadu. Podczas rozmowy wyznał, że miał nieprzyjemność poznać Polską reprezentację. Muzyk wyjawił, co tak bardzo go zniesmaczyło w zachowaniu sportowców.

Tomasz Makowiecki udzielił ostatnio wywiadu w Radiu 357 i przy okazji zaprezentował słuchaczom swój najnowszy singiel "Bardziej niż zwykle". Jego obecność w studiu związana była z promocją nowej muzyki, ale oczywiście temat zszedł na nieco bardziej sportowe tory. 

Trudno się dziwić, ponieważ w ostatnich dniach sportowe emocje związane z Euro 2020 udzielają się chyba każdemu i wzbudzają zainteresowanie nawet u tych, co na co dzień nie interesują się piłką nożną.

23 czerwca o godzinie 18.00. Polska rozegra mecz ze Szwecją, który zdecyduje o tym, czy nasza reprezentacja awansuje do 1/8 finału Euro 2020. Podczas wywiadu w radiu były mąż Reni Jusis został zapytany o to, czy jest fanem piłki nożnej. 

Reklama

Jego odpowiedź zaskoczyła! Makowiecki wyznał, że miał okazję prywatnie poznać naszych piłkarzy i nie zapomni tego do końca życia...

Następnie podsumował, że przez faworyzację piłki nożnej w Polsce cierpi wielu zdolnych sportowców, którzy w innych dziedzinach odnoszą wybitne sukcesy.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje