Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020. Robert Lewandowski przyłapany! Tak relaksuje się przed meczem Szwecja-Polska

Robert Lewandowski jest kluczowym ogniwem reprezentacji Polski, to wiedzą wszyscy. Od jego dyspozycji sporo zależy i to właśnie wobec niego są największe oczekiwania na Euro 2020. Przed kapitanem kadry i całą drużyną arcyważny pojedynek. W środę 23 czerwca zmierzą się ze Szwecją. Przed meczem kadrowicze Paula Sousy postawili na relaks, a paparazzi uchwycili Roberta nad basenem na dachu hotelu.

Po remisie 1:1 reprezentacja Polski zachowała szanse na wyjście z grupy na Euro 2020. Postawa piłkarzy wlała sporo nadziei w serca kibiców. Kadrowicze Paula Sousy w spotkaniu z Hiszpanią zaprezentowali się zupełnie inaczej niż w meczu ze Słowakami. Zdawali się być bardziej zdeterminowani, co przełożyło się na korzystny wynik potyczki, w której to nie my byliśmy faworytami. 

W środę 23 czerwca Polaków czeka arcyważny pojedynek ze Szwecją. To od niego zależą dalsze losy naszej kadry na turnieju. Początek meczu o godzinie 18.00.

Piłkarze przed meczem Słowacja-Polska na Euro 2020

Tymczasem zawodnicy przygotowują się do tego spotkania. Od początku Euro 2020 ulokowani są w bazie w Sopocie, gdzie mieszkają w luksusowym hotelu z bogatym zapleczem. 

Do dyspozycji biało-czerwonych jest m.in. basen na dachu hotelu. To jedno z ulubionych miejscy piłkarzy. Chętnie ładują akumulatory właśnie tam, co zresztą niedawno udokumentowali paparazzi, a o czym pisaliśmy my.

Reklama

Robert Lewandowski przyłapany

W Polsce prawdziwie upały, więc nic dziwnego, że także piłkarze robią wszystko, by nieco się ochłodzić, a przy okazji rozluźnić się przed kolejnym spotkaniem na Euro 2020.

Na relaks nad basenem postawił m.in. Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski wskoczył w kąpielówki i łapał trochę promieni słońca. W wodzie pluskali się też inni jego koledzy z drużyny, a nawet prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje