Reklama
Reklama

Euro 2020. Christian Eriksen reanimowany, miał atak serca. Potworna wtopa dziennikarki TVP na wizji

Wielki dramat podczas meczu Dania - Finlandia. Christian Eriksen był reanimowany na murawie stadionu w Kopenhadze. Spotkanie zostało przerwane, a później odbyła się dyskusja w piłkarskim studiu TVP. I wtedy dziennikarka Sylwia Dekiert zaliczyła wpadkę i niejako "uśmierciła" duńskiego piłkarza. "Zabierzczcie prowadzącą ze studia... Dno totalne" - czytamy w komentarzach.

Wielki dramat na boisku podczas meczu Dania - Finlandia w Kopenhadze. Pod koniec pierwszej połowy na murawę, bez kontaktu z innym piłkarzem, padł Christian Eriksen, gwiazda reprezentacji. 

Sędzia i inni zawodnicy natychmiast zaalarmowali medyków. Ci podbiegli do piłkarza i natychmiast przystąpili do reanimacji. 

Mecz został przerwany, zdruzgotani Duńczycy i Finowie zeszli do szatni. Na murawie pojawiła się zrozpaczona ukochana Eriksena, Sabrina Kvist Jensen. 

Ostatecznie piłkarz został przewieziony do szpitala.

Sylwia Dekiert zaliczyła wpadkę na wizji

Mecz Danii z Finlandią transmitowany był przez TVP. Zorganizowano specjalne studio z kilkoma ekspertami. Całość prowadziła Sylwia Dekiert. I to właśnie ona zaliczyła wielką wtopę. 

W pewnym momencie dziennikarka... niemal ogłosiła żałobę. Zaczęła dopytywać gości, co się stanie w przypadku śmierci Eriksena.

Reklama

Reszta panów nie kryła zmieszania. Maciej Szczęsny prosił, by nie wyrokować. Stwierdził, że nie ma co o tym teraz deliberować i że wszyscy mają nadzieję, że Eriksen przeżyje i wróci do zdrowia.

Słów krytyki pod adresem Dekiert nie kryją internauci. "Pani Dekiert może i ma ładną buzię, ale w głowie pustka. Hipotetycznie uśmierca piłkarza, uprawia teraz telewizyjny tabloid. Brawo panie Kurski", "Myślę, że czarna Pani może szukać nowej roboty po tym meczu" - czytamy w komentarzach internautów. 

Widzowie nie pozostawili suchej nitki na TVP. Ich zdaniem nie powinni kontynuować studia. "Powinni zakończyć transmisję a nie, że na siłę ciągnie dyskusje", "Koszmar to przedłużanie na sile i te pytania w studio. Przy tak świeżej i niepewnej sytuacji" - piszą. 

Także jeden z gości w studiu TVP mówił wprost, że trudno mu dyskutować w tak trudnej sytuacji.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christian Eriksen | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy