Reklama
Reklama

Elżbieta Romanowska zachwyciła długimi nogami. Ale to nie wszystko

Elżbieta Romanowska bardzo chętnie angażuje się w akcje społeczne. Gwiazda prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym pomaga rodzinom znajdującym się na życiowym zakręcie. Prócz tego została niedawno ambasadorką akcji "Dotykam = Wygrywam". Zobaczcie, jak zaprezentowała się w tym ważnym dla niej dniu.

Elżbieta Romanowska bardzo chętnie udziela się społecznie

Elżbieta Romanowska spełnia się nie tylko jako aktorka, ale również jako prowadząca program "Nasz nowy dom" w telewizji Polsat. Praca na planie show z pewnością jest bardzo wytężona, jednak gwiazda znalazła czas, by udać się na wydarzenie zorganizowane w słusznej sprawie.

Zobacz też: Ela Romanowska zaczęła remontować domy innych. Zaskakujące, jak wygląda jej dom

Reklama

Elżbieta Romanowska kusi zgrabnymi nóżkami

Aktorka na wydarzeniu pojawiła się w słusznej sprawie. Ela została bowiem ambasadorką akcji "Dotykam = Wygrywam". Jest to promocja zdrowia piersi poprzez regularne samobadanie. Mimo wielu obowiązków i po brzegi wypełnionego kalendarza Romanowska znajduje czas, by angażować się w tak ważne akcje. 

Elżbieta na ściance zaprezentowała się w stylizacji, która podkreśliła jej zgrabne nogi. Krótkie jeansowe szorty aktorka połączyła ze szpilkami oraz żółtą marynarką. Całość prezentowała się znakomicie, a Ela promieniała.

Kiedy oglądać program "Nasz nowy dom"?

Elżbieta Romanowska od jakiegoś czasu jest gospodynią programu "Nasz nowy dom". Aktorka świetnie odnalazła się w tej roli. W każdym z odcinków Ela mierzy się z problemami uczestników i pomaga wyremontować ich miejsce zamieszkania.

Romanowską w "Naszym nowym domu" można oglądać w czwartki o 20:05 w Polsacie.

Zobacz też:

Elżbieta Romanowska przeżyła horror. Aż trudno uwierzyć w jej słowa

Tajemnica Elżbiety Romanowskiej. Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" przerywa milczenie

Romanowska odsłoniła nogi na ramówce Polsatu. Tak prezentowała się nowa prowadząca "Nasz Nowy Dom"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy