Reklama
Reklama

Ela Romanowska zaczęła remontować domy innych. Zaskakujące, jak wygląda jej dom

Ela Romanowska (40l.) zaczęła pomagać w pracach remontowych domów innych osób w programie "Nasz Nowy Dom". Wielu fanów ciekawi, jak gwiazda urządziła swoje mieszkanie. Mimo niewielkiej powierzchni, jej lokum jest bardzo przytulne, a w każdym kącie czai się...zwierzak. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda...

Ela Romanowska ma spore doświadczenie, jeśli chodzi o aktorstwo. Niejednokrotnie była także prowadzącą różnych programów rozrywkowych, a już niedługo widzowie zobaczą ją w show "Nasz Nowy Dom". Ela Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor i została prowadzącą, która wraz z ekipą pomoże wielu osobom w remoncie starych, zniszczonych domów. 

Jak mieszka Ela Romanowska?

Ela Romanowska mieszka skromnie, lecz przytulnie. Gwiazda posiada mieszkanie na warszawskiej Woli, które ma 50 m2 powierzchni. Urządziła je bez przepychu, za to bardzo funkcjonalnie. 

Reklama

Romanowska połączyła salon z kuchnią, dzięki czemu może gotować i przyjmować gości w jednym pomieszczeniu, ma również większą przestrzeń w pozostałych pokojach. Po jej mieszkaniu, którym chwali się w mediach społecznościowych, możemy wywnioskować, że gwiazda jest fanką minimalizmu. U Eli próżno szukać bogato zdobionych elementów i zbędnych bibelotów

Mieszkanie Eli Romanowskiej - króluje styl loftowy

Romanowska urządzając swoje mieszkanie, postawiła na styl loftowy, połączyła także nowoczesne meble z elementami retro. W mieszkaniu królują kolory bieli i szarości. W salonie uwagę przykuwa ceglana, bielona ściana oraz portal kominkowy ze świecami

Swoją sypialnię urządziła również w minimalistycznym stylu. Ciężkie zasłony zastąpiła drewnianymi półkami i oczywiście umieściła duże łóżko. Na jednym ze zdjęć w mediach społecznościowych możemy zauważyć żółte dodatki.

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom" posiada także przestronny balkon, również urządzony minimalistycznie. Zauważalnym elementem jest duża, wypoczynkowa kanapa, gdzie gwiazda może wypoczywać na świeżym powietrzu z lampką wina. 

Z kim mieszka Ela Romanowska?

Ela Romanowska dzieli swoje mieszkanie z ukochanym, a także z aż czterema psami. W jej mediach społecznościowych możemy zauważyć wiele zdjęć z pupilami, niemal w każdym pomieszczeniu. 

Zauważalne są także cięte kwiaty w mieszkaniu, jak również na balkonie gwiazdy. Od razu widać, że Ela Romanowska jest miłośniczką kolorowej roślinności. 

CZYTAJ TAKŻE:

Magdalena Stępień nie wytrzymała publicznej nagonki. Opowiedziała o Hakielu

Justyna Steczkowska świętuje urodziny. Jej nowe zdjęcie rozpaliło Instagram

Gdy zaczął śpiewać, Wojewódzki zaniemówił! "Rzadki gatunek świra totalnego"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama