Reklama
Reklama

Romanowska odsłoniła nogi na ramówce Polsatu. Tak prezentowała się nowa prowadząca "Nasz Nowy Dom"

Elżbieta Romanowska jakiś czas temu została ogłoszona nową prowadzącą hitowego programu Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Nie mogło jej zatem zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Oto jak się zaprezentowała na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Elżbieta Romanowska nie ogranicza się tylko do aktorstwa. Od czasu do czasu oprócz grania w filmach, serialach i na deskach teatralnych, prowadzi różne eventy czy imprezy. W zeszłym roku był to choćby Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie organizowany przez stację Polsat.

Zachwycająca Elżbieta Romanowska na ramówce Polsatu

Niebawem Elżbietę Romanowską zobaczymy w roli prowadzącej w hitowym programie Polsatu "Nasz Nowy Dom". Nowe odcinki zobaczymy już jesienią, a fani wprost nie mogą się doczekać debiutu aktorki.

Reklama

Tymczasem gwiazda pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki stacji Polsat, która została zorganizowana w czwartek w Warszawie. Elżbieta Romanowska zaprezentowała się w czerwonej kobiecej kreacji, która świetnie prezentowała się na jej sylwetce, a dodatkowo odsłaniała jej zgrabne nogi. Do całości aktorka dobrała cieliste dodatki, dzięki czemu to sukienka pozostała na pierwszym planie. Zaczesana do góry fryzura dodawała z kolei pazura.

Ela Romanowska jak zawsze pozowała uśmiechnięta i nawet deszczowa pogoda nie zepsuła jej humoru.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy