Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ellen Pompeo została po raz trzeci mamą!

Ellen Pompeo (47 l.) została po raz trzeci mamą! Ta wiadomość wprawiła fanów aktorki w zdumienie, gdyż nikt nie wiedział, że jej rodzina się powiększyła!

Aktorka, znana przede wszystkim z serialu "Chirurdzy", w którym wciela się w rolę Meredith Grey, jest mamą dwóch córek, Stelli (9 l.) i Sienny (2 l.). Ku zdziwieniu wielu, niedawno została sfotografowana przez paparazzich na spacerze z noworodkiem.

Reklama

Dziennikarze kolorowych pism postanowili zapytać u źródła, czy rodzina Ellen Pompeo faktyczni się powiększyła. Agentka gwiazdy potwierdziła, że jej klientka została po raz trzeci mamą.

To jednak nie zaspokoiło ich ciekawości, gdyż wszyscy zastanawiali się, jak aktorka zdołała ukryć ciążę. Pojawiły się spekulacje, że dziecko, podobnie jak młodszą córkę gwiazdy "Chirurgów", urodziła matka zastępcza.

Sama zainteresowana nie odniosła się do tego faktu, ograniczyła się jedynie do zdradzenia płci i imienia nowego członka rodziny. Na Instagramie opublikowała zdjęcie męża z synkiem. Zdradziła, że chłopiec otrzymał imiona Eli Christopher.

Gratulujemy!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ellen Pompeo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje