Reklama
Reklama

Edyta Pazura zupełnie nago. Okryta jedynie "złotym deszczem"

Edyta Pazura (34 l.) to jedna z tych gwiazd, które doskonale wiedzą, co zrobić, by przyciągnąć uwagę mediów i internautów. Żona Cezarego Pazury od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niedawno postanowiła pójść o krok dalej i na swoim instagramowym koncie opublikować roznegliżowane zdjęcie.

Edyta Pazura jest celebrytką, która nie osiada na laurach. 34-latka prowadzi firmę, podcast, a także instagramowego konto, które obserwuje ponad 250 tysięcy osób. To właśnie tam zaradna bizneswoman publikuje fotografie ze swojego życia prywatnego, a także chwali się nowymi współpracami oraz produktami, które wypuściła na rynek jej firma.

Edyta Pazura pozuje nago w "złotym deszczu"

Edyta Pazura postanowiła opublikować na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago. Okazuje się, że celebrytka w ten sposób postanowiła zareklamować swoją firmę, a dokładniej biżuterię. Trzeba przyznać, że kampania zwraca uwagę.

Reklama

34-latka na fotografii pozuje nago, odziana jedynie w pianę i "złoty deszcz".

"Nowa kolekcja @sky_and_soul_ już dostępna. Chciałam, aby jej piękno tkwiło w prostocie... Przed Państwem ORO nazywana przeze mnie "złotym deszczem" lub "złotymi perełkami"" - napisała pod fotografią Edyta.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość była zachwycona odważnym zdjęciem Edyty, znaleźli się również i tacy, którym nie spodobała się nagość na fotografii.

"Zastanawiam się, po co ta nagość pani Edytko"

"Wreszcie normalne zdjęcie! Super! Wreszcie ktoś wpadł na fajny pomysł"

"Śliczne to"

Edyta Pazura - nie tylko żona Cezarego Pazury

Cezary Pazura poznał Edytę w wagonie restauracyjnym WARS. Kobieta jest od znanego aktora młodsza o ponad 25 lat. Wszyscy sądzili, że będzie to przelotny romans i, że Pazura przechodzi kryzys wieku średniego. Okazało się zupełnie inaczej. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się trójki pociech.

Edyta sprawdziła się jako mama, a także pani domu. Celebrytka nie jest jednak tylko i wyłącznie żoną swojego męża i może pochwalić się kilkoma biznesami, które prowadzi.

Zobacz też:

Edyta Pazura w centrum afery po ślubie Rafała Zawieruchy. Poszło o ubiór

Cezary Pazura uciekł przed Wszystkimi Świętymi na wakacje? Tak bawi się z rodziną!

Edyta Pazura pokazała się w piżamce. Uwagę zwracają stopy. "Ale dłuuuugie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy