Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Herbuś powala fanów na kolana w prześwitującym body! "Zbieram jeszcze szczękę z podłogi..."

Edyta Herbuś ma za sobą niejedną sesję zdjęciową. Podczas najnowszej pozowała w dość odważnym prześwitującym body, odsłaniało wiele. Tym samym nie pozostawiła wiele dla wyobraźni…

Edyta Herbuś: kariera

Edyta Herbuś to tancerka i aktorka, która swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od "Tańca z gwiazdami". Wzięła udział w drugiej edycji - partnerując Kubie Wesłowskiemu, a następnie w trzeciej - ucząc tańczyć Marcina Mroczka. O ile z pierwszym partnerem nie poszło jej zbyt dobrze, o tyle drugi okazał się bardziej pojętnym uczniem.

Od tego czasu minęło już siedemnaście lat, a popularność Edyty Herbuś wcale nie gaśnie. Przeciwnie. Obecnie gwiazda rozwija swoją karierę aktorską, jak również prowadzi aktywnie konto na Instagramie, co również można uznać za pracę, zwłaszcza że na niektórych współpracach można lepiej zarobić niż w telewizji.

Reklama

Na co dzień Edyta Herbuś dzieli się z fanami swoją codziennością. Częstym gościem na jej profilu jest także jej ukochana babcia. Tancerka zamieszcza również zdjęcia z rozmaitych sesji zdjęciowych, w których bierze udział.

Edyta Herbuś w prześwitującym body!

Ostatnio również pozowała przed obiektywem i nie była to zwykła sesja, do jakich nas przyzwyczaiła. Tym razem Edyta Herbuś pokazała się w dość odważnej odsłonie, prezentując swoje ciało w prześwitującym body. Całość dopełniał kobiecy makijaż oraz starannie ułożona fryzura.

W opisie tajemniczo zapowiedziała nowy projekt, w którym zostanie wykorzystana owa sesja. "A tak powstawały dzisiaj bardzo kobiece kadry w bardzo kobiecym gronie..." - pisze i pyta fanów, czy domyślają się, co to będzie za projekt. Jak się okazuje, niektórych wielbicieli powaliła aż na kolana, co można wnioskować z komentarzy:

"Zbieram jeszcze szczękę z podłogi..."

"Wow Edyta. Kobiece piękno w najlepszym wydaniu Bardzo sexi"

"Przypomina mi Pani Kylie Minogue"

Z tym ostatnim komentarzem trudno się nie zgodzić! Wam również przypomina słynną piosenkarkę?

Zobacz też:

Edyta Herbuś pozuje z... welonem i bukietem ślubnym!

Edyta Herbuś zabawia się w Los Angeles i pokazuje zdjęcia bez retuszu

Portal Pasażera od PKP pełen błędów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy