Reklama
Reklama
Tylko u nas

Edyta Górniak pilnie poleciała do Londynu. Mamy komentarz i zdjęcia! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak (51 l.) jest piekielnie utalentowana wokalnie, a także skrywa w sobie duże pokłady duchowości. Z okazji 100. urodzin wyjątkowej osoby, Edyta postanowiła przylecieć do Londynu, by osobiście złożyć życzenia jubilatowi. Opowiedziała nam o swoich wrażeniach ze spotkania. Mamy także prywatne zdjęcia z uroczystości!

Co Edyta Górniak robiła w Londynie? Ujawniła nam tajemnicę

Edyta Górniak to diwa polskiej muzyki, którą poznała cała Europa dzięki Konkursowi Eurowizji i piosence "To nie ja!" w 1994 roku. Sama też koncertowała na całym świecie. Wokalistka słynie ze szczególnie wzruszającego śpiewania pieśni patriotycznych. W grudniu 2021 roku Edyta Górniak wzięła udział w koncercie "Murem za polskim mundurem", na którym wykonała "Czerwone maki na Monte Cassino".

Ostatnio głośno było o tajemniczym wylocie Edyty Górniak do Londynu. Jak się okazuje, miała ku temu ważne powody! "Była to moja pierwsza wizyta w UK od naszego koncertu w Royal Albert Hall. Po przerwie chaosu światowego chętnie odwiedziłam ten kierunek" - wyznała w rozmowie z nami.

Reklama

Edyta Górniak poleciała na urodziny porucznika Edwarda Szymczaka

Podróż do Wielkiej Brytanii miała o wiele większe znaczenie dla artystki. Otóż Edyta Górniak chciała osobiście spotkać się z jubilatem, porucznikiem Edmundem Szymczakiem, który obchodził swoje setne urodziny!

"Byłam tylko kilka dni i tym razem z pełnym ukierunkowaniem na oficjalne obchody 100. urodzin polskiego bohatera wojennego, Porucznika Edmunda Szymczaka" - wyznała diwa polskiej muzyki.

Gwiazda na początku była poproszona jedynie o krótki filmik z życzeniami i pozdrowieniami, lecz poczuła, że to zbyt mało, aby wyrazić wdzięczność za walkę o Polskę.

"Zostałam poproszona o prezent urodzinowy w postaci filmiku z pozdrowieniami, który miał być wyświetlony w czasie ceremonii. Uznałam, że to zdecydowanie za mało dla naszego Jubilata. Poleciałam osobiście" - dodała Edyta.

Edyta Górniak wygłosiła przemówienie dla porucznika walczącego w armii Andersa

Edyta Górniak podczas urodzinowej ceremonii wygłosiła przemówienie. Porucznik był zaszczycony jej obecnością, a jubileusz odbył się w ratuszu miejskim w mieście Worcester.

"Spotkanie z porucznikiem, z żywą historią, legendą bohaterstwa i odwagi, było dla mnie jednym z najbardziej wzniosłych i uroczystych chwil mojego życia" - wyznała nam wyraźnie wzruszona Edyta.

Na swoim Instagramie Edyta Górniak dodała filmik z krótką relacją z jej przyjazdu na urodziny porucznika.

"Z trudem opanowałam łzy. Chcę żebyście wiedzieli, że składając osobiście ukłon wobec historii i wobec trzykrotnie rannego od kuli Bohatera, Polaka, Porucznika Edmunda Szymczaka, przekazałam w czasie przemówienia wyrazy wdzięczności od całej Polski. Oraz słowa zapewnienia, że pamiętamy i zawsze będziemy pamiętać..." - napisała Edyta na swoim poście na Instagramie.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Przeczytajcie również:

Edyta Górniak miała romans z Adamem Sztabą! Mało kto wie o ich burzliwej przeszłości

Allan Krupa nabija się z Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny. Szykuje się nowa wojna w polskim show-biznesie?

Edyta Górniak już nie ma sił do Allana. Liczy na pomoc ukochanej syna!

Edyta Górniak w gorzkich słowach wspomina byłych partnerów. Czy jeszcze kiedyś zaufa mężczyźnie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy